DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Hayallerinizdeki İnceliğe Kavuşun

4 Nisan 2015 Ekleme Saati: 19:06
849 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

   Sizler de fazla kilolarınızdan kurtulmanın yolunu mu arıyorsunuz? Piyasada bulunan yüzlerce çeşit diyetten hangisini uygulayacağınızı şaşırdınız? Öyleyse bayanların en çok tercih ettiği ve tüm dünyada popülaritesi olan instadiet incelemelisiniz. Uygulayanların yorumlarına bakılacak olursa ciddi anlamda işe yarıyor. Peki, bu diyet nasıl uygulanıyor? İçeriği ne?

Kutu İçeriği

1 paket olarak gelen diyet gündüz çayı, gece çayı ve alkali su ile birlikte uygulanmaktadır. Peki, bu malzemeler nasıl kullanılıyor ve ne işe yarıyorlar?

  • Gündüz Çayı

Günde 1 adet sabahları içilmektedir. Metabolizmanızı hızlandırır.

  • Gece Çayı

2 günde 1 defa içilir. Geceleri bir adet içilmektedir. Hazımsızlık problemini ortadan kaldırır.

  • Alkali Su

1 bardak suya 3 damla damlatılarak yeni bir su elde edilir. Bu şekilde sudan günde 5 bardak tüketilmektedir. Vücudunuzun dengesini korur ve sağlıklı kilo vermenizi sağlar. Zira alkali suyu alkadays diyetinden tanıyoruz. Bu diyette instadiet gibi tanınırlığa sahip ve faydalı bir diyettir.

Alkadays Nedir?

   Son günlerde bir hayli duyduğumuz alkali su, alkalidays diyeti ile karşımıza çıkıyor. İçtiğimiz suların içerisindeki mikropları öldüren ve suyun kalitesini artıran alkali su, normal suya katılarak tüketiliyor. Diyetin kadınlara vaat ettiği ise gerçekten heyecanlandırıcı.

Alkali Suyun Faydaları

  • Alkali su standart çeşme suyunun kalitesini artırmaktadır ve instadieti kapsamında vücudun dengesini korumaktadır.
  • Vücudun nemlenmesini sağlar. Hücre yenilenmesine yardımcı olmaktadır.
  • Şehir sularında yer alan bazı mikropları öldürür ve berrak bir su içmenizi sağlar.
  • Vücudumuz içerisinde yer alan asidik atıkları etkisiz hale getirmek için yağları biriktirir. Bu kapsamda alkali su asidik atık birikmesini engellediği için yağ birikimini engellemiş olur.
  • Bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olur. Sizler de dünyaca ünlü güzellerin kullandığı bu yöntemler ile dilediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.

Bu ürünleri www.alkalidaysdiyeti.com sitesinden alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık