DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Her şey Zayıf Bir Beden İçin

3 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:07
787 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Gömlek ya da kazak fark etmez her kıyafetin altına rahatça, özgürce giyebileceğiniz erkek korse tüm dünyada kullanıcıları ile buluşmaya başladı. Kilolarından rahatsız olan sadece bayanlar değildir. Aynaya baktığı zaman yine kıyafetleri üzerine yakıştıramayan, bir türlü üzerine uygun kıyafetlere ulaşamayanın hep kadınlar olduğunu düşünsek de bu noktada tamamen yanılırız. Çünkü erkekler de ayna karşısına geçtikleri zaman fazlalıklarında rahatsız olurlar ve onları saklamak için ellerinden geleni yaparlar. İşe bu noktada erkeklerin yardımına erkek korse adı verilen göbeği dümdüz eden, daha narin düz bir vücuda sahip olmanızı sağlayan korse koşmaktadır.

Dik Durmayı Sağlıyor

Erkeklerin vücuduna uyumlu, özenle tasarlanmış olan göbek korsesi erkeklerin karın kaslarını aktif hale getirerek zaman içinde gözle görülecek bir biçimde farkı yaratmaya başlayacaktır. Aynı zamanda duruş bozukluğu birçok erkekte sağlık sorununun yanında can sıkıntısı ve görüntü bozukluğuna da neden olmaktadır. İşte erkek göbek korsesi tüm bu sorunlarınıza çare olacak sizi vücudunuzla barışmanızı sağlayacaktır. Bu tür erkek korse genellikle atlet tipidir. Her kıyafetin altına sıkılmadan, çekinmeden, acaba dışarıdan belli oluyor mu düşüncesine kapılmadan rahatça giyebilirsiniz. Ayrıca bu atlet tarzı korse beyaz renkte üretilmiştir. Bunun nedeni kıyafetlerin altından dikkat çekmemesidir.

Bu Korsenin Yararları

  • Bölgesel sarkma yani bel, göbek ya da başka bir bölüm. Bu gibi kısımlarda sarkmayı engeller. Dümdüz bir hatlara sahip olmanızı sağlar.
  • Spor aletlerinde hem para hem de zaman harcamadan fit bir vücuda sahip olmayı sağlar.
  • Erkek korse özel örgü tasarım tekniği ile sırtınızı çepeçevre sararak dimdik durmanızı sağlar.
  • Vücudunuzu sarması demek vücudun havasız kalması anlamına gelmiyor. Özel tasarımı sayesinde vücudunuzun nem dengesini sağlayarak hava almasına neden olur.
  • Ayrıca bu ürün sadece erkekler için geliştirilmiştir. Erkekler ve bayanların kullanabileceği bu ürüne www.gobekkorsesi.web.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık