DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

İnşaat Sektörünün Parlayan Yıldızı “Sky İnşaat”

23 Nisan 2015 Ekleme Saati: 16:17
842 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnşaat sektörü son yıllarda ülkemizde büyük bir yol kat etti ve halen de büyük bir hızla gelişimine devam ediyor. Geçmişten günümüze değişen insan alışkanlıkları günümüzde oldukça farklılaşarak daha rahat ve konforlu bir yaşamı arzularken aynı şekilde daha rahat ve modern konutlarda yaşama isteği ortaya çıktı.

İnşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Sky İnşaat kuşaktan kuşağa geçen müteahhitlik ve mimari tecrübelerini geliştirdiği tüm projelerinde göstererek bugün ülkemizde inşaat sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almıştır.

Sky İnşaat birçok okul, yurt, hastane, telekominikasyon alt yapısı ve daha birçok farklı projeye imza atarak bu projelerin başarıyla teslim edilmesini ve insanımızın hizmetine sunulmasında önemli rol oynamıştır.

2010 yılı itibariyle başlattığı marka konut projeleri çalışmalarına başlayan Sky İnşaat, modern mimari ve yüksek inşaat kalitesini müşterilerine sunmayı kendine prensip edinmiş ve bu prensibi tüm projelerine aktararak büyük takdir toplamıştır.

Sky İnşaat olarak projelerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.skyinsaat.com.tr/

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık