DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İPhone 5S İncelemesine Bakın ve Vodafone’da Bedava İnternet Yapmayı Öğrenin!‏

4 Nisan 2015 Ekleme Saati: 17:37
771 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Güncelleme döngüsünde son rakamları çift haneli olan yıllar radikal tasarım değişikliğiniz ve aynı zaman da içerisinde olan donanım güncellemesinin göstergesidir, tek haneli olan yıllar ise iç taraftaki donanımın güncellemeleridir, bu konu da bir yazı ya da farklı bir durum yoktur yalnız iphone geleneklerine bağlı olan bir yapıya sahip olduğu için her zaman böyle kullanılıyor.

2008 yılı itibari ile başlayan bu güncelleme bilgileri kendi yapısını hiçbir zaman bozmadı. 2013 yılında ise sadece donanım güncellemeleri yapıldı. Her zaman donanımını değişmeden devam eden iphone harika bir tasarım ile ilerlemeye devam ediyor. Ve bütün iphone tasarımları birbirine azda olsa benzemekte. Kaliteli bir telefonun adresi iphone…

Kaynağa Gidin; İPhone 5S Kılıfları

Vodafone Bedava İnternet’e Girebilme

Bu hat için bedava internete girmek artık daha kolay. Sizde bu hat sayesinde bedava internete girmek istemez misiniz? Eğer isterseniz dikkatli bir şekilde bu işlemi yapmalısınız. Öncelikle bu uygulamayı indirmeniz gerekli. Ve daha sonra izlemeniz gereken yollar şu şekilde sıralanıyor: menü, ayarlar, mobil ağlar, erişim noktası ve daha sonra yeni apn oluştur der ve devam edersiniz.

Opera miniyi telefonunuza indirmek artık daha kolay sizde telefonunuza yükleyin sizde memnun olun. Ve daha farklı indirme yolları da bulabilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. Mesela Google play ‘de opera yazarak arama yaparak indirme işlemi yapabilir ve sizde bu internet harikasından yararlanabilirsiniz.

Kaynağa Gidin; Vodafone Bedava İnternet

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık