DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İş Aramanın Yeni Alternatifi

15 Nisan 2015 Ekleme Saati: 16:05
421 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İş arayanlar iş aramanın ne kadar zor bir durum olduğunu bilirler. Kendi ilgi alanlarına göre iş arayan kişiler kendilerine göre iş bulmakta zorlanırlar.

Herkesin kendi ilgi alanına göre bir iş bulabilmesi için en doğru yol internet üzerinden iş aramak olabilir. Çünkü internette iş ilanları üzerine açılmış sitelerde çeşitli kategorilerde işle bulunmaktadır. Örneğin; internette Ankara iş ilanları ön muhasebe personeli diyerek arama yaptırabilirsiniz, eğer Ankara ‘ da ikamet ediyor ve ön muhasebe ile ilgileniyorsanız.

Arama motorunda çıkacak iş ilanları sitelerinden biri de http://www.cvhunter.net/ olmaktadır. Bu sitelerde bulunan çeşitli kategoriler arasında seçim yapabilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler, kariyer yapmak istediği alanda bir iş bulabilir ve başvuru yapabilirler.

Ama siz benim için kategori fark etmez diyorsanız, sitedeki arama sekmesine örneğin; İstanbul iş ilanları yazabilir ve İstanbul ‘daki eleman arayan tüm şirketleri görebilirsiniz. Bu şirketler arasında tercih yapabilir ve ona göre iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca sitedeki CV örneklerine bakmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık