DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Kendiniz ve Çevreniz İçin

19 Nisan 2015 Ekleme Saati: 22:05
881 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde sigara kullanımı bir hayli yaygındır. Bu bağımlılıktan kurtulmak isteyen insanlar birtakım sebeplerden dolayı kurtulamamakta, başarısız olmaktadır. Son zamanlarda insanların elektronik nargile kullanarak sigarayı bıraktıklarını biliyor muydunuz?

Cebinizi Düşünün

    Bilindiği üzere sigara fiyatları bir hayli arttı. Yılbaşında gelen zamlar ile birlikte şuan ciddi manada pahalı olan bu sigaralar sadece sağlığınızı değil cebinizi de olumsuz etkiliyor. Oysa Ego ce6 elektronik nargile ve sigara gibi ürünler, uzun vadede düşünüldüğü zaman standart ürüne göre çok daha karlı olabiliyor.

İnternet Üzerinden Satışı Var

Bugün internet üzerinden kolaylıkla satın alabileceğiniz bir elektronik sigaraya ortalama 80 – 120 lira arası bir ücret ödemeniz gerekiyor. Kaliteli ve insanların çok tercih ettiği ürünler kullanmanızda fayda var. Çünkü kalitesiz ürünler sizlere sağlığınıza zarar vermemesi hususunda hiçbir şekilde garanti veremezler.

Likitler de Kaliteli Olmalı

     Sigaranın içerisine eklenen likitler de aynı kalitede olması gerekiyor. Maalesef bugün piyasada birçok sahte likit satışa sunulmaktadır. Bu sahte likitler insan sağlığının arka planda bırakıldığı mekânlarda doldurulmuş sağlıksız likitlerdir. Bu sebepten dolayı orijinal dekang likid kullanmalısınız. Peki, orijinali ile sahtesi arasındaki fark nasıl anlaşılır?

Kalitesi Görünümünden Belli Olacak

Ürünün orijinal 10 milimlik tüplerde satılırken sahte ürünler 20 milimlik şişelerde satışa sunulmaktadır. Ayrıca orijinal ürün sizlere kutusu ve kilitli ambalajı ile birlikte gelmektedir. Sahte likitlerin sağlığınıza zarar verebileceğini unutmadan, satın alacağınız likidin kalitesini kontrol ediniz.

Yine elektronik sigara gibi internet üzerinden satışı bulunan dekang likid ürünlerinin tanesine 5 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz. Muz, kavun, kahve, karamel, ayva, elma ve daha birçok aroma seçeneği sizlere sunulmaktadır. Bu alternatiflerden dilediğini seçip ağzınızın tadını bulabilirsiniz.  Hemen bu ürünlere ulaşmak için www.elektroniknargile.gen.tr sitesinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık