DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Korse ile İncelmek Kolay

3 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:09
940 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bugüne kadar mutlaka çevrenizden ve arkadaşlarınızdan duymuş olabileceğiniz bir üründür slim n lift korse. Yıllardır kilo problemi çekiyor ve fazla kilolarınızdan kurtulamıyor iseniz,  spor diyet gibi uygulamalara sadık kalamayıp istediğiniz forma giremiyor iseniz korse kullanmak size fayda sağlayacaktır. Korse kullanımı düzenli şekilde sürdürüldüğünde istenilen fiziki ölçülere ulaşmak kolay olacaktır. Kullanılan korse anında etkisini gösterecek ve sizi birkaç beden inceltecektir. Fazla kiloları saklamak artık problem oluşturmayacaktır.

Kıyafetlerinizin altında kolaylıkla kullanabileceğiniz slim n lift korse sayesinde düzenli kullanım gerçekleştirdiğiniz zaman sadece korse ile değil kullanımı bıraktığınız zaman da incelmenin farkına varacaksınız.

Korse seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Seçimlerinizde öncelikle firmanın bayan korsesi skalasını inceleyerek vücut ölçülerinize uygun korse seçilmelidir. Korseyi vücut ölçülerinize uygun olmayan bir beden ile aldığınız zaman kıyafetlerinizin altında kayma yaratacak ve toplanmış görüntüsü ile rahatsız edici bir görüntü oluşturacaktır. Tam oturan bir korse ise vücudunuzda sarkma meydana gelen bölgeleri toplayacaktır. Nefes alan yapısı sayesinde korseyi kullandığınız zamanlarda terlemeden kurtulmuş olacaksınız

Peki, neden slim n lift korse tercih edilmelidir?

Seçeceğiniz bedene uygun bayan korsesi diğer korselerden ayrılan yönleri ile memnuniyetinizi sağlayacaktır.  En belirgin özelliği bel destekli olması sayesinde aşağı ve yukarı doğru kayma yapmamasıdır. Vücudunuzda yağlanma ve sarkma problemi olan bölgeleri hedef alarak ısı yoğunluğunu o noktalarda verecektir. Böylece bölgesel incelme sağlanacaktır. Harika tasarımı ile kıyafetlerinizin altında dikiş izi gibi rahatsız edici görüntüler yaratmaz. Korsenin diğerlerinden ayrılan bir özelliği de kısmi olarak açılabilme özelliğidir. Örneğin herhangi bir kıyafet değişikliği yapmanız gereken durumda korseyi tamamen çıkarmak yerine bir kısmını açabilir ve kolayca işlerinizi halledebilirsiniz. Slim n lift korse seçerek pişman olmayacaksınız. Erkekler için www.slimnliftkorse.gen.tr sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık