DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Kötü Görünüme ve Ağrılara Son

3 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:08
765 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Masa başı, sürekli oturarak çalıştığınız işlerde bir zaman sonra vücudunuz bölgesel olarak değiştiğini fark edersiniz. Giydiğiniz kıyafetlerin yakışmadığını hissedersiniz. Ama spora ayıracak vaktinizde yoktur. Öyleyse sizde slim n lift kullanabilirsiniz. Çünkü o bölgesel olarak sorun odaklı üretilmiş bir korsedir. Özellikle beyler için tasarlanmış özel yapısı sayesinde kıyafetleriniz içinde hiç olmadığınız kadar şık görüneceksiniz. Bunun yanı sıra bel ağrısı şikâyetleri olanlar içinse manyetik bel korsesi sayesinde bu şikâyetlerinizin azaldığına sizde inanamayacaksınız. Özel yapısı sayesinde tedavi olacaksınız ve sorunsuz kullanımıyla da günlük yaşantınızı aksatmadan işlerinize devam edebileceksiniz.

Manyetik Tedavi

                Klasik korselere nazaran istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bir korseden bahsediyoruz. Ayrıca özel olarak tasarlanmış yapısında bulunan 16 magnet sayesinde bölgesel olarak tedavi olmanıza yardımcı olacak ve şikâyetleriniz gün geçtikçe azalacak. Ağrılarınızın azalmasına ek olarak kan dolaşımınız hızlanacak ve kaslarınız kendini bırakarak gevşeyecek. Bir masaj etkisi yaratan manyetik bel korsesi ürün sayesinde huzurlu ve sancısız günler geçireceksiniz. Slim n lift sayesinde de vücut formunuzun olduğunu hissedeceksiniz. Özel dizaynı sayesinde kıyafetlerinizin içine gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özel kumaşı sayesinde de kullanım sırasında varlığıyla sizi rahatsız etmeyecek rahatlıktadır. Avantajlarından diğeri ise siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte olmasıdır.

Modern Görünüm

                Erkeklerin üst vücut yapısı için tasarlanmış olan bu ürün yapısıyla sizi rahatsız etmeyecektir. Belirli bölgelere hitaben üretilmiştir. Şikâyetlerin çoğunluğu bel, göbek ve sırt bölgesindeki fazlalıklar olduğu için o kısımlara uygulanmış özel güçlendiriciler sayesinde tüm fazlalıklarınızı saklayabileceksiniz. Bu iki ürün sayesinde her türlü şikâyetlerinizden kurtulabilirsiniz. Hem ağrıların olmadan hem de sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmak sanıldığı kadar zor olmadığını sizde görebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık