DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

MODAYLA İÇ İÇE BİR BARBİE MACERASI

22 Nisan 2015 Ekleme Saati: 11:30
360 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Dünyaca ünlü ve özellikle kız çocuklarının hayranlık duyduğu Barbie şimdi de giydirme oyunları arasında en çok tercih edilen oyun olma özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda; geniş hayran kitlesine sahip olan Barbie giydirme oyunları özellikle kız çocuklarının beğeni ve kıyafet seçimi becerilerinin gelişmesine de son derece katkı sağlayabilmektedir.

Bunlarla birlikte; birbirinden renkli ve birbirinden özel binlerce çeşitteki kıyafet zenginliği ile de göz dolduran Barbie giydirme sadece bir internet erişimi dâhilinde kolaylıkla elde edilebilecek bir oyun türüdür. Eğlenirken beğeni ve zevk gelişimlerine de olumlu yönde katkılar sağlayan söz konusu oyun tüm ebeveynlerin güvenle onay verebilecekleri özelliklere de sahip olmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra; dünya çapında geniş hayran kitlesine sahip olan barbi giydirme şarkıcı Barbie gelinlikli Barbie temmuz kıyafetli Barbie ve daha pek çok oyun zenginliği dâhilinde tüm oyun sever çocuklar için ayrı ayrı beğenilere göre geliştirilmiştir.

Netice itibariyle; yüzlerce çeşit kıyafet ve saç içeriğine sahip olan söz konusu popüler oyunları arzu edilen kıyafet ya da saç modelleri tercih edildikten sonra seçilen tercih çift tıklanarak giydirilme işlemi sağlanmış olmaktadır. Ayrıca; eğlenceli müzik eşliğinde pek çok giydirilme etkinliklerinin de gerçekleştirileceği oyun sayesinde; çocukların estetik duyguları da büyük oranda gelişme göstererek kıyafet seçimlerinde büyük başarılar elde edilebilinmektedir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık