DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ofis Bölme Duvar İhtiyaçlarınız için Maurer Yapı Sistemleri

8 Nisan 2015 Ekleme Saati: 09:51
506 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ofis tasarımlarınızda daima yanınızda olan ve ofis bölme duvar ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap veren Maurer Yapı Sistemleri, 11 yıllık tecrübesiyle müşterilene hizmet etmeye devam ediyor.

Çok amaçlı kullanım ihtiyacı gerektiren geniş ofis alanları için bölme duvar sistemleri geliştirerek aklınızdaki ofis tasarımızın ortaya çıkmasına yardımcı olan Maurer, bina konseptinize uygun olarak ofis bölme duvar uygulamalarını yapar. Konsepte uygun şık tasarımları ile genel tasarımı zenginleştiren çalışmalar ile müşterilerini etkileyici bir ofis ortamı kurmanıza yardımcı olur.

Gerek ülkemizde gerekse dünyanın farklı ülkelerinde birçok firmaya farklı sistemler uygulayan Maurer, profesyonel kadrosu ve gelişime açık yapısıyla müşteri ihtiyaçlarını çözüme kavuşturma adına tüm çalışmaları gerektiği gibi uygulamaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atan yapı sistemlerinin öncü firması Maurer, tüm bölme duvar ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Detaylı bilgi için: http://www.maurer.com.tr/

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık