DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Oyunların Paralarını Satın Almak Artık Çok Kolay!

6 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:04
424 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Son yıllarda bilgisayar oyunlarındaki büyük gelişme bizi çok güzel bir dünyanın içine soktu. Bu dünyada artık sadece basit atari oyunları değil 10gb gibi devasa oyunlar da bulunmaktadır.

Online oyun terimi de son yıllarda lügadımıza yoğun bir şekilde girmiştir. İşte bu online oyunlardan biri olan Kingdom online bir savaş oyunudur. Oyundaki asıl amaç rakibi ele geçirmek ve bu sayede gelişim göstermektir.

Öte yandan yıllarca bilinmiş ve bilinmeye devam edecek bir diğer oyun ise Knight online adlı oyundur. Oyunda çeşitli sınıflardan oluşan askerler bulunmaktadır ve bu askerler genel savaşa doğru hazırlanmaktadır. Askerler bu savaşa hazırlanırken becerilerini şehirlerde bulunan yaratıklar ile geliştirerek sağlarlar.

Bu oyunda para birimi olan goldbar oyun içerisinde çeşitli güçlendirmelere yardımcı olabilmektedir. Bu yardımcı olma fikrini gerçekleştirmek adına bireylerin goldbar alması önerilmektedir. Goldbar satışını yapan Türkiye üzerinde pek çok firma vardır. www.gamesatis.com ise bu firmalar arasında hatırı sayılır ve saygı duyulan bir kurumdur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık