DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Özel Günlerin Şekerleri!

9 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:04
469 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Süs malzemeleriyle yapılan şekerlemeler hem çok leziz hem de çok şık görünmektedir. http://www.elmassekerleme.com/ bu sektörde hizmet vermektedir. Geniş üretim kapasitesiyle çalışan firma istenilen sayıda siparişi kabul etmektedir.

Firmanın sitesinde bütün ürün ve modeller yer almaktadır. Böylece ürünleri seçip güvenli bir şekilde alışveriş imkânı bulunmaktadır. Bebek şekeri ve magnetleri bulunmaktadır. Kız bebek ve erkek bebek için ayrı düzenlenmiş bebek şekerleri çeşitli süs malzemeleriyle süslenmektedir.

Atlı, emzikli, biberonlu, ayda, leylek kucağında, avuç içinde ve daha birçok çeşit biblo ile hazırlanmış şekerler çok şık durmaktadır. Ayrıca süs malzemeleriyle hazırlanmış notluklarda şekerlemeler için özel hazırlanmıştır. Nikâh şekeri için ise çok romantik temalı biblolar ve farklı malzemelerden yapılmış süslü nikâh şekerleri bulunmaktadır. Tüm kredi kartlarının geçerli olduğu bu firmada güvenli bir şekilde alışverişin altyapısı vardır.

Bu yüzden güvenli bir şekilde müşteriler alışveriş imkânına sahiptir. Tüketici haklarına saygılı olan firma tüketici kanunlarına uygun olarak hizmet vermektedir. Ürünlere iade imkânı verilmekte tüketici hakları garanti altına alınmaktadır. Fiyatlar ekonomiktir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık