DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Profesyonel Eğitimin Dünyaca Ünlü Adres

30 Nisan 2015 Ekleme Saati: 01:48
369 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kurumsal anlamda sizlerde liderlik etmeniz gereken kitlelere ya da bu liderlerin yönetilmesi noktasında aldığınız görevleri başarılı bir şekilde yapabilmek için mutlaka gerekli eğitimi almış olmanız gerekmektedir. İşte bunun için sizlere 32 bin şirketin tercih ettiği Thomas Türkiye temsilciliği ile tanışmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Herhangi bir alanda bir yöneticinin başarılı grafik çizmesini sağlamak ve bunun için neler yapmanız gerektiğinin tüm detaylarını öğrenmek için yönetici koçluğu eğitimi almanızın yeterli olacağı bilgisini de vermek isteriz.

Bu eğitim program takvimini site içerisinde kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda çok daha sağlıklı ve iyi bir yaşam sürmek adına istifade edebileceğiniz diğer bir kategorinin yaşam koçluğu olduğunun da altını çizmek isteriz.

Her zaman çok daha güvenilir ve sağlıklı bir hayat çizgisi sürebilmek adına Koçluk eğitimi almak gibi bir düşünceniz varsa bu bağlamda da http://www.thomasturkiye.com ile tanışabilir be ne gibi destekleri sizlere sunduklarını detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Her zaman çok daha iyi ve faydalı bir eğitim süreci için burayı tercih edin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık