DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Sağlıklı Doğal Rattan Ve Bambu Mobilyalar

14 Nisan 2015 Ekleme Saati: 18:22
522 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Doğallık ve doğal ürünler hayatımızın her alanında önemini arttırmaya devam ediyor. Mobilyalar da bu doğal ürün akımından oldukça etkilendi ve artık pek çok kişi evinin, balkonunun ve bahçesinin dekorasyonunda, doğal ürünlerden imal edilen mobilyalar kullanıyor. Bunların başında da bambu ve rattan ağacından üretilen iç ve dış mekan mobilyaları başta geliyor.

Rattan ağacı ekvator bölgesinde yetişen bir bitkidir. Bu malzeme ile son derece kaliteli ve uzun yıllar dayanabilen rattan mobilya üretimi yapılmaktadır. Öyle ki oturma grupları, yemek takımları, sallanan koltuklar, bar sandalye masa takımları gibi daha pek çok mobilya üretiminde rattan ağacı kullanılmaktadır.

Çünkü rattan mobilyalar, sağlam ve dayanıklıdır, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, ultraviyole ışınlara karşı dayanıklıdır, bakım gerektirmez, kolay temizlenir ve kurtlanma yapmaz. Bu nedenle rattan bahçe mobilyaları ve rattan sandalye takımları endişesizce kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Asya kıtasında yetişen ve onlarca cinsi ve binlerce türü bulunan bambu bitkisi ve bambudan üretilen mobilya ve daha pek çok malzeme ise ekolojik ve suya dayanıklıdır. Bambudan üretilen malzemeler bakteri ve mikrop barındırmaz. Bu nedenle birbirinden farklı eşsiz modellerde bambu sandalye, koltuk, yemek takımları, beşik, servis arabası ve daha pek çok ev dekorasyon malzemesi için vazgeçilmez ürünlerdir.

Rattan ve bambu mobilyalara www.yazicioglubambu.com sitesinde çok uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün. Onlarca farklı modeli inceleyerek bu uygun fiyatlardan sizde yararlanabilir, evinizi bu sağlıklı mobilyalar ile döşeyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık