DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Sakarya 54 Haber

2 Nisan 2015 Ekleme Saati: 17:00
453 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Haberler günümüzde dünya üzerinde, ülke üzerinde ve ilde olan haberlerin herkes tarafından duyulmasını sağlamaktadır. Haberler günümüzde televizyon aracılığıyla, gazeteler aracılığıyla ve internet aracılılığıyla sağlanmaktadır.

Bölgesel haberler bir il veya bölge de olan haberleri bölge insanları ile paylaşılmaktadır. Örnek verilecek olursa Diyarbakır haberleri Diyarbakır’ın yerel haber gazeteleri veya yerle haber sitelerinde Sakarya ilinde ki haberler de Sakarya haberleri olmak üzere karşımıza çıkmaktadır.

 Sakarya haber Sakarya da olan haberleri Sakarya halkı başta olmak üzere tüm dünya ile paylaşmaktadır. Bu haber paylaşma işini Sakarya ilinde 54 haber yapmaktadır. 54 haber Sakarya ilinin yerel haberlerini gerçekçi ve güvenilir bir şekilde tüm dünya ile paylaşmaktadır.

 54 haber, haber paylaşımını yerel gazetesi yoluyla ve internet web sitesi yoluyla insanlara ulaştırmaktadır. www.54haber.net adresinde bulunan haberler ile gazete de bulunan haberler aynı haberlerdir. 54 haber internet sitesi gazeteye göre son dakika haberlerine daha erken ulaşılmaktadır.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık