DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Şehit Savcıya Hatıra Ormanı

3 Nisan 2015 Ekleme Saati: 18:50
2.486 kez görüntülendi

Şehit Savcıya Hatıra Ormanı

Karapınar Cumhuriyet Savcılığı ve Adliye Binası personeli Geçtiğimiz günlerde şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Sayın Mehmet Selim Kiraz anısına, Hatıra Ormanı için 500 adet Badem, dişbudak, mahlep ve çam fidanı diktiler. Konya Toprak Su ve Çölleşme İle Mücadele Araştırma İstasyonu Müdürlüğü Karapınar Çölleşme ve Erozyon Araştırma Merkezinde tahsis edilen 4000 metre kare alanda 500 adet fidan dikerek hatıra ormanı yaptılar.

Programa Karapınar Cumhuriyet Savcısı Yahya Tosun, Cumhuriyet Savcısı Gökhan Özümazlum, Cumhuriyet Savcısı Ali Osman Tosun, Hakim Ebru Öner Tosun, Hakim Ramazan Tekkoyun, Hakim Ali Ekmekçioğlu, İlçe Seçim Kurulu Müdürü Mehmet Emir, Cumhuriyet Savcılığı Yazı İşleri Müdürü Adem Akbaba ve personeli ile Karapınar Çölleşme ve Erozyon Araştırma merkezi Bölge Başkanı Mustafa Bağcı ve Çevre Mühendisi Osman Mücevher katıldılar.

Geçtiğimiz Günlerde şehit edilen Cumhuriyet savcısı Mehmet Selim Kiraz anısına düzenlenen hatıra ormanının, Şehit Savcı ‘mızı gönüllerimizde yaşatmak adına bu hatıra ormanını düzenledik diyen Hakim Ebru Öner Tosun, “Karapınar Adliye Çalışanları olarak bizlerde Şehit savcımız anısına bir hatıra ormanı yapmak istedik. Bu ormanın gerçekleşmesinde bizlere katkı sağlayan başta Karapınar Çölleşme ve Erozyon Araştırma merkezi Bölge Başkanı Mustafa Bağcı’ya ve çalışanlarına ve tüm emeği geçen çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.cumhuriyet savcılığı hatıra ormanıcumhuriyet savcılığı hatıra ormanı 1 cumhuriyet savcılığı hatıra ormanı 2 cumhuriyet savcılığı hatıra ormanı 3cumhuriyet savcılığı hatıra ormanı 4

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık