DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Sevgi Dolu Yürekler Coştu

18 Nisan 2015 Ekleme Saati: 12:13
1.216 kez görüntülendi

Sevgi Dolu Yürekler Coştu

Kainatın son peygamberi Hz. Muhammet (s.a) efendimizi anmak adına Karapınar İmamhatip Ortaokulu tarafından hazırlanan Kutlu doğum etkinlikleri, Karapınar Kültür Merkezinde yapıldı. Peygamber efendimizin örnek ahlâkının ve yaşantısının anlatıldığı programa katılım çok yüksek oldu. Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami sağdıç, Karapınar İmamhatip Ortaokulu Müdürü Murata Taşkın, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Kur’an-ı Kerim tiaveti ile başlayan program da günün anlam ve önemini arz eden konuşmayı İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk yaptı. Peygamber efendimizi anlamak ve onun sünnetleri ile yaşamak nasıl olur sorularının cevabını bulduğu konuşmada, iyi bir insan iyi bir Müslüman olmak için neler gerektiği ve nasıl yaşanılması gerektiği konularında konuşan Müftü Demirlenk can kulağı ile dinlendi.

Daha sonra öğrenciler tarafından hazırlanan slayt, skeç ve şiir dinletileri sahne aldı. Ayakta alkışlanan programın sonunda Programa emeği geçenlere ve sponsorlara teşekkür belgesi verildi.kutlu doğum imamhatip ortaokulu (2) 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık