DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Şirket İçi Eğitimlerde Uzman Platform Akademi

2 Nisan 2015 Ekleme Saati: 13:15
375 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Gelişen dünya toplumlarında çalışma hayatının önemi kadar personelin işle bütünleşmesi ve yeterliliği de önem taşımaktadır. Personel yeterliliği de eğitimimle daha üst seviyelere çıkarılarak gelişen toplum şartlarında ihtiyacı karşılayacak niteliklerin kazandırılması sağlanır. Böylelikle hem işin daha pratik yapılması sağlanır hem de zamandan fazlasıyla kazanım sağlanır.

Akademik personel eğitimi veren ve bunların danışmanlığını yapan hizmet kuruluşları; konusunda uzmanlaşan, verdiği eğitim alanıyla ilgili uzun yıllar çalışmış, duygudaşlık duygusunu eğiticiye aktarıp aşılayan, kendisini alanında geliştirmiş nitelikli ve donanımlı personeller aracılığıyla kariyer odaklı, kendi işinde daha iyisini yapma düşüncesinde olan halen öğrenci veya çalışanlara profesyonel eğitimler veren nitelikli şirketlerin işidir. Finansal eğitim, iş idaresi, yönetim teknikleri, analiz eğitimleri ve daha çok işin iyi yapılmasına ve işle uyum sağlanmasına yönelik eğitimler sayılabilir. Kurumsal eğitimler, bünyesinde bulunan tüm departmanlarda kurumun iyi bir yere gelmesini sağlar.

Aynı şekilde Şirket İçi Eğitimler yine şirket içi personel ile iş bütünlüğünü sağlamak ve personelin iş odaklı tam donanımlı olmasını sağlamak amaçlı şirket tarafından periyodik planlar dahilinde verilmektedir. Şirket içi eğitimler olarak uygulamalı finans eğitimi, sosyal güvenlik eğitimi, insan kaynakları eğitimi, sertifikalı eğiticinin eğitimi vermektedir. http://www.platformakademi.com/kurumsal-egitimler.html sitemizden kurumsal eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık