DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Sofralarınıza Şık Ve Estetik Görüntü Katan Eşsiz Çözümler

21 Nisan 2015 Ekleme Saati: 16:40
412 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Özellikle bayanlar için misafir ağırlamak önemli bir konudur. Misafirler için gün boyu yapılan hazırlıklarla yapılan lezzetler kadar bir önemli konuda kuşkusuz sunum sürecidir. Hazırlanan sofralar için tabaklar yerleştirilirken bile özen gösterilir. Çünkü sunumunda güzel olması gereklidir.

Ev bayanların çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz sofralarınıza estetik katacak bir çözüm var. Amerikan servis kumaşları ile lezzetlerinizin sunumunu da çok daha etkileyici yapabilirsiniz.

Sofralara hoş bir estetik katacak servis kumaşları özel olarak yurt dışından Dinner Design firması tarafından getirtilmekte ve Türkiye’de özenle üretilmektedir. Temizliğe önem verenler ve bu özel kumaşlarla hem şık ve hem de temiz bir sofranız olacak. Oldukça kaliteli ve kolay temizlenebilir bu kumaş son derece işinize yarayacak.

Oval, dikdörtgen ve yuvarlak servis kumaşları ile dekoratif amaçla masalarınızı üzerine koyabileceğiniz runner ve round kumaşlarla masalarınız daha etkileyici görünecek. Firmaya ait dinnerdesign.com.tr adresini ziyaret edebilir ve ürünler hakkında bilgi alarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık