DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

SOLİD GRUP VE REKLAM HİZMETLERİ

21 Nisan 2015 Ekleme Saati: 11:23
601 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Solido grup olarak, 1996 yılından beri hizmet vermekteyiz. İnşaat ve dekorasyon alanında çalışmalar yaparak, reklam ve iletişim alanında hizmet veren önemli işlere imza atmış ve referansı olan kişilerin yer aldığı şirkettir. Profesyonel ekibimiz ile hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteriler gibi düşünerek çalışmaktadır. Yenilik ve gelişimler sürekli takip edilmelidir. Hızlı çözümlerle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amaçlanır.

Ekibimiz genç ve yenilikçi kadrosuyla hedef kitlemize daima alışa gelmişin dışında özgün projeler ve çalışmalar sunarız. Genç olmamıza karşı tecrübeli, hayal gücü gelişmiş, mizah anlayışı gelişen, yeniliklere açık bir kadroyuz.

Solido reklam olarak, kaliteli reklam kitlesi çalışma prensibimizdir. İnternet reklamcılığı ve iletişim hizmetleri faaliyeti gösteren firmalar arasında lider olmayı hedefler. Reklam yapacağımız ürün ve hizmetin niteliklerini belirterek doğru zamanda doğru materyalleri kullanarak, halkla ilişkiler faaliyetleriyle hedef kitlesinin akılda kalınmasını sağlarız.

Solido, çağrı karşılama, çağırı başlatma, back Office gibi kısımları vardır. Müşteri hizmetleri, şikâyet ve talep yönetimi, teknik destek hizmetleri, randevu yönetimi, veri yönetimi, randevu hizmetleri gibi işlemler yapmaktadır.

Solid çağrı merkezi, en iyi iş çıkarma anlayışı ile hareket etmektedir. İşe alımda birlikte verimli iş çıkarabileceğiniz yetenekte kişiler almaktır. Kesinlikle öncelik verimli iş çıkarmaktır.

Solid ile ilgili tüm şikâyet ve önerilerinizi mail olarak veya telefon ile irtibat kurabilirsiniz. Telefon şikâyet ile anında rahatsız olduğunuz konuyla ilgili bilgilendirmede bunabilirsiniz.   4442498 numaramızdan bilgilendirme yapabilirsiniz.

Tel şikâyet bazı kurumlarda doğru karşılanmaz. Performansın düşeceği düşüncesi vardır. Ancak tüm rahatsızlıklarınız çözümlendiğinden, performans daha da artacaktır.

4442498 şikâyet hattından bizlere anında ulaşabilirsiniz. Alo şikâyet tüm şikâyetleriniz için hemen harekete geçiren bir sistemdir. Gerek reklam ile ilgili, gerekse diğer hizmetlerimizle ilgili öneriler ve düşünceler için şikâyet ve öneri hattı kullanılmaktadır. Bu numaranın dışında mail yoluyla da iletişime geçilebilir. info@solidogrup.com adresinden de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca insan kaynakları kısmından form doldurup iş için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca hangi firmanın hangi ürününe göre reklam şikâyet ettiği durumlar vardır. Gazete, dergi, radyo TV açıkça yayın araçları isimleri yer almalıdır.

Site sepeti hızlı kurulum, günlük yedek, teknik destek gibi hizmetler sağlamaktadır. Bunlarla ilgili sorunda site sepeti şikâyet mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık