DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Sticker İle Evinize Şıklık Katın

21 Nisan 2015 Ekleme Saati: 16:36
455 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Son yıllarda oldukça rağbet gören ürünlerden olan sticker hemen her evde rahatlıkla kullanılmaktadır. Evlerin yanı sıra cafe, restaurant gibi yerlerde de dekora farklılık katmak için kullanılmaktadır. Yapıştırması oldukça kolay olup hemen her zemine yapışmaktadır. Yapıştırılacak yerin ıslak ya da nemli olmaması gerekmektedir. Aksi halde stickerların ömrü kısa olmaktadır.

Sticker çeşitleri arasında duvara yapıştırılan, beyaz eşyaya yapıştırılan, laptop ve prize yapıştırılanlar oldukça dikkat çekmektedir.

Duvar sticker her oda için isteğe uygun ya da daha farklı seçenekler ile üretilmektedir.

Bebek odası sticker genellikle çizgi film karakterli ve animasyonlu temalardan oluşmaktadır. Bebek odası için kullanılan seçenekler arasında hayvan figürlü, yıldız ve ay figürlü, peri figürlü, arı ve kelebek figürlü olanlar en gözdeler arasında yer almaktadır.

Duvar stickerları tercih edilirken odada kullanılacak eşya ve tekstil ürünleri ile uyumlu olması odanın dekorunu olumlu yönde etkilemektedir. İnternetten sipariş ile adrese teslim fırsatından faydalanarak oldukça şık ürünleri seçebileceğiniz adresler arasında http://www.stickerdepo.com sitesi de bulunmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık