DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Tahir Akyürek, Kaldırım İnşaatını Başlattı

28 Nisan 2015 Ekleme Saati: 01:56
1.566 kez görüntülendi

Tahir Akyürek, Kaldırım İnşaatını Başlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Karapınar ve Emirgazi’yi ziyaret etti. Karapınar eski sanayi kavşağından başlayacak olan kaldırım inşaatını başlatan Akyürek, Kadınlar için yapılacak olan lokalin de açılış müjdesini verdi.

Seçim vaatlerinde her ilçeye bir konak sözlerini tutacaklarını söyleyen Akyürek, Karapınar’ın yatırımlardan nasibini almaya başladığını söyledi. Daha sonra İlçe Kültür Merkezine gelen Akyürek ve protokol, İlçelere yapılan yatırımlar hakkında karşılıklı fikir alışverişi yaptılar.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Konya’lı olmasının bir avantaj olduğunu söyleyen Akyürek, “Karapınar’ı bekleyen parlak bir istikbal vardır. Enerjinin merkezi olan Karapınar, yakın bir gelecekte Türkiye’nin gözbebeği olacaktır. Ayrıca Karapınar’ın isminin değiştirilmesi noktasında ilçe Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile yaptığımız söyleşilerde, Karapınar’ın birçok konuda marka olduğunu ve isminden memnun olduğu mesajını aldık” dedi.

Kültür merkezinde katılımcılara talep formu dağıttıran Akyürek, Karapınar halkının ve muhtarlarının taleplerini değerlendirmek üzere toplatarak yanında götürdü.

Karapınar Basın mensuplarının çok güçlü olduğunu gözlemlediğini söyleyen Akyürek’e bazı basın mensupları, “Keşke buradakilerde sizin gibi düşünse” derken, bazıları da “Güçlü isek de zayıf isek de sizilerin sayesindedir” yorumunu yaptılar.Tahir Akyürek karapınar da 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık