DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Tuz Lambası İle Sağlığınıza Kavuşun

14 Nisan 2015 Ekleme Saati: 17:57
572 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Doktorlar her ne kadar tuzları yasaklasalar ve kısıtlama getirseler de tuzlar içerisinde ayrı bir yere kaya tuzları diğer tuzlara göre çok daha sağlıklıdır. Ülkemizde özellikle Çankırı’da kaya tuzu madenlerinde üretilen ve içerdiği 84 mineral ile doğal bir mineral deposu tuz ile ilgili yapılan bilimsel çalışmalar kaya tuzunun tansiyonu yükseltmediği saptanmıştır.

Hatta yapılan araştırmalar sonucu dünyanın en kaliteli tuzu olarak tescillenmiş olan kaya tuzları sadece yemeklerde kullanılmamaktadır. Kaya tuzundan üretilen tuz lambası da oldukça faydalıdır.

İçerdiği maddeler sayesinde radyasyonun insan üzerindeki etkisini azaltıcı bir yapıya sahip tuz lamba odanın havasını temizleme özelliğine sahiptir. İçerdiği negatif iyonlar sayesinde özellikle çocukların bağışıklık sistemini güçlendirir ve yaraların iyileşmesini hızlandırır. Uyku problemi olanların üzerinde olumlu etkileri bulunmakla birlikte gerginlik ve streslik yok edici bir özelliğe de sahiptir.

Kaliteli Çankırı tuzundan üretilen ve evde işyerinde güvenle kullanılan tuz lamba birçok hastalığa ve rahatsızlığa iyi gelmekte ve şifa dağıtmaktadır. Firmaya ait www.cankirituzlamba.com sitesinden ayrıntılı bilgi alabilir, ürünleri inceleyebilir ve site üzerinden bu eşsiz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık