DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Verileriniz Artık Güvenli Ellerde!

4 Nisan 2015 Ekleme Saati: 11:13
394 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Eskiden kâğıt ortamında tutulan kayıtlar, fotoğraflar teknolojinin ilerlemesi ve insan hayatına kolaylaştırmak üzere dizayn edilmesiyle dijital ortamda saklanır oldu. Tabi dijital ortamda da veri güvenliği %100 sağlanamıyor. Çeşitli yazılımlar ile verilerinizi koruma altına alınsa da veriler silinmekte ve zarar görebilmektedir. Ayrıca fiziksel darbelerden ve güç kesintilerinde dolayı bilgisayarınızı hard diski zarar görmekte ve verilerinizde bozulabilmektedir.

Ancak bu gibi durumlarda özel geliştirilen programlar ve titiz bir çalışma ile silinen ve hasar gören dosyalarınız kurtarılabilmesi mümkündür. Hard disk veri kurtarma konusunda gerekli deneyime sahip personellerce ve özel programlar sayesinde verileriniz kurtarmada %100 başarı yakalayabileceğiniz bir firma mevcut.

My Disk firması 20 yıllık tecrübe ve binlerce mutlu müşteri ile data kurtarma konusunda yıllarca sektörde lider konumda bulunmaktadır.

Türkiye genelinde 5 ilde 7 şubeyle hizmet veren firmaya ait http://mydisk.com.tr sitesinden de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Server veri kurtarma üzerine de oldukça başarılı sonuçlar alan firma ile artık verileriniz güvenli ellerde olacak.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık