DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

19 Mayıs Kutlandı

21 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 06:49
1.608 kez görüntülendi

19 Mayıs Kutlandı

19 Mayıs Gençlik ve spor bayramı Karapınar Anıt Meydanında düzenlenen program ile kutlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program Gençlik Hizmetleri ve spor ilçe Müdürlüğünün Atatürk Anıtına çelenk koyması ile devam etti. Çelenk programında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Gençlik Hizmetleri ve spor ilçe Müdürü Ercan Özel, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Okul Müdürleri, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

19 mayıs 2015Açılış konuşmasını Gençlik Hizmetleri ve spor ilçe Müdürü Ercan Özel yaptı. Özel, “Bayramlar bizlere bizden öncekilerin, atalarımızın canları ve kanları ile hediye ettikleri özel günlerdir. Yaşanmalı ve kutlanmalıdır” dedi. Karapınar Meke Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Halk oyunları oynandı.

Daha sonra programa katılan Kaymakam Ramazan Yıldırım tarafından Yılın sporcusu olan İslik Ortaokulu öğrencisi Kutay Berk Aslan’a Kupa ve Madalya verildi. Gençlik haftası kapsamında yapılan yarışma ve spor dallarında dereceye giren diğer okul ve öğrencilere de, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Garnizon Komutan vekili Yüzbaşı Ali Öz tarafından ödülleri takdim edildi.19 mayıs 2015 119 mayıs 2015 2

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık