DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.48 TL

Araç Kiralama Konusunda Uzman İsim

25 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 18:00
344 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Araç kiralama konusunda geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet veren, müşterilerine vip hizmet ile destek vererek müşteri memnuniyetine önem veren, en çok tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında yerini alan http://nurelrentacar.com/ sizin için son model araçları bir araya getirmiştir.

Araçlar son model ve konforlu olarak size teslim edilmekte, her araçta klima yer almaktadır. Firma Kıbrısta araç kiralama hizmetini profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Her marka ve model aracının bulunması sizin açınızdan önem taşımaktadır. İstediğiniz aracı istediğiniz gün sayısınca kiralayabilmektesiniz.

Firma Kıbrıs rent a car konusunda uzmanlaşmış ve bu hizmeti de alanında uzman ekibi ile birlikte yürütmektedir. Tüm araçları bakımlı ve temiz bir halde size teslim edilmektedir. Ayrıca kurumsal müşteri hizmetleri araç kiralama ve sonrasında size yardımcı olmakta her türlü konuda tam destek sunmaktadırlar.

Firma KKTC araç kiralama alanında en çok tercih edilen isimler arasında gelmektedir. Çünkü müşteri odaklı hizmeti ve müşteri memnuniyetine önem vermeleri buna sebep olan ana etkenler olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık