DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

21 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 18:09
559 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Elbette ki günümüzde araç kiralama işlemleri herkes tarafından yaygın olarak gerçekleştirilen hizmetler arasında yer almaktadır. Artık günümüzde yolculuğa ve seyahate verilen önemin artması ile birlikte, otobüs yolculuklarının sıkıntıları göz önünde bulundurularak ve daha kalabalık olduğunda ekonomik olacağı için, otomobil kiralama işlemleri tercih edilmektedir. Bu kiralama hizmetleri sayesinde, kendi aracınız ile yolculuğa çıkar gibi kiralık otomobiller ile yolculuklara çıkabilirsiniz. Elbette ki kilo metre sınırı olmayan bir firma ile anlaşmanız gerekecektir.

Sizlere ordu rent a car hizmetlerinde bu kolaylıkları da sunmaktayız. Yapılan anlaşmalarda sınırsız kilometre hakları sizlere sunulabilmektedir. Bu haklardan faydalanabilmek ve haberdar olabilmek için elbette ki oto kiralama işlemleri için bizler ile direkt olarak görüşmeniz gerekecektir.

Bunların yanı sıra, ordu havaalanı rent a car hizmetleri için aranan şartlar nelerdir ve ne gibi durumlar da oto kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz biraz da bunlardan bahsedelim.

Şartlarımız nelerdir biliyor musunuz?

Aslında havalimanı rent a car dediğinde en kolay kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz firmalar arasında yer almaktayız. Fakat bazı prosedürleri uygulamak zorundayız. Bu da elbette ki hem sizlerin hem de firmamızın güvenliği için. Şartlardan bahsetmek gerekirse eğer, şöyledir.

  • Kiralama yapacak kişinin ismine düzenlenmiş bir kredi kartı olması gerekmektedir.
  • Bu kredi kartı hesabından, ön provizyon olarak bir miktar ücret bloke edilebilmektedir. Kiralama işlemleri bittikten sonra blokeler banka aracılığı ile iptal edilir ve her hangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece araç kiralama hizmetlerinin ücretleri sizlerden tahsil edilir.
  • Ehliyet süresi de şartlarımız arasında yer alabilmektedir. Bazı araç grupları için bir kaç yıllık ehliyetlere sahip olmanız istenebilir.
  • Genel olarak şartlar bunlardır. Bizlerden ordu otomobil kiralama işlemlerini kolaylıklar gerçekleştirebilir ve rahatlığın, konforun tadını çıkartabilirsiniz.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık