DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Araç Kiralamanın Keyfini Yaşayacaksınız

27 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 17:37
354 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde kiralık araç hizmetleri o kadar gelişmiş bir hale geldi ki, kiralık araçları kullanırken sanki kendi araçlarınızı kullanıyormuş gibi rahatlıklar yaşayacaksınız. Son model lüks araçlardan tutun, yakıt tasarruflu araçlara kadar pek çok model sizlere sunulmaktadır. Böylelikle sizlerde yolculuklarınızı en güzel hale getirebilir ve eğlenceli yolculuklara merhaba diyebilirsiniz.

Güzel bir hafta sonunun tadını çıkarın

Aileniz ya da arkadaşlarınız ile güzel bir hafta sonu elbette ki özel bir araçla çıkabilecektir. İstediğiniz bölgeye istediğiniz saatte ulaşarak, istediğiniz yerde molalar vererek, gezerek ve görerek yolculuklarınızı tamamlayabilirsiniz. Elbette ki bu güzellikleri sizlere ordu rent a car sunacaktır. Böylelikle en rahat bir şekilde hafta sonlarınızı eğlenceli bir hale getirebileceksiniz. Fakat araç kiralama hizmetleri için bazı şartlar aranmaktadır. Bu konuda da bilgi vermemiz sizler için daha iyi olacaktır.

Araç kiralama şartları nelerdir?

Günümüzde araç kirama hizmetleri arasında, en önemli şart ehliyet ve süresidir. Sahip olduğunuz ehliyetin süresi en az 2 yıllık olmalıdır. Yani 2015 yılında bir ehliyete sahip olduğunuz, ekonomik model araçları kiralayabilmeniz için en az 2017 yılında işlem görebileceksiniz demektir. Bazı durumlarda ise kiralama hizmetlerini gerçekleştirebilmenizin imkânı bulunabilmektedir. Bu konuda kiralama hizmeti alacağınız kişi ile detayları konuşarak işlemlere başlayabilirsiniz.

Ehliyetin yanı sıra ordu oto kiralama hizmeti almak isteyen kişinin, ön ödeme yapabilmesi için bir kredi kartı olması gerekmektedir. Böylelikle kiralık araç hizmeti alırken, kartınızdan belirli bir ücret güvenlik açısından bloke edilir. Kiralama hizmeti tamamlandıktan sonra ve araç tekrar teslim edildikten sonra, bloke kaldırılır ve hesabınıza tekrar yüklenerek sadece araç kiralama ücreti tahsil edilir.

Sizlerde araç kiralamanın keyfini çıkarabilmek için gerekli şartları taşımanız halinde, firmalarımız ile görüşerek, en uygun modellerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık