DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Artık Bilinmeyen Telefon Numarası Kalmasın

9 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 09:36
637 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bilinmeyen numaralar sorgulama sisteminden isteyen herkes bilmediği numaraları kolayca öğrenebilir. Acil durumlarda öğrenmek istediğiniz her türlü numarayı bu sistemden sorgulama yaparak öğrenmeniz mümkündür. İşyeri, hastane, taksi ve daha birçok farklı konuda bu sistemden sorgulama yaparak kolayca bilgi sahibi olabilir ve ona göre işlerinizi daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bilinmeyen numaralardan telefon numarası bilgisini kısa sürede alabilir ve ihtiyacınız olduğunda bu sistemi kullanarak istediğiniz yerin telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Acil durum olduğunda sorgulama yaparak gideceğiniz yerin ya da kişinin numarasını bu sistemden kolayca bularak arayabilir ve ona göre ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaralar sistemi bilmediğiniz her türlü numarayı bulabileceğiniz bir sistemdir.

Numaradan isim sorgulama sizi arayan ya da mesaj atan numaraların kime ait olduğunu bulmanız için sağlanan bir hizmettir. Bu sayede arayan kişilerin isimlerini onlara sormadan da bulabilirsiniz. Rahatsız edenler varsa onlarında kim olduğunu bu şekilde kolayca internetten sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Telefon numarasını sistemde sorulan kısma yazarak sorgula sekmesine tıklamanız halinde eğer numara operatörüne kayıtlı ise kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Sizi arayanlar için bu şekilde istediğiniz zaman sorgulama yapabilirsiniz. Operatörünüze göre sorgulama da yapabilirsiniz. Hangi operatörü kullanıyorsanız internetten ona göre sorgulama seçimi yaparak daha hızlı ve kolay bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. Arayan ya da mesaj atan tanımadığınız numaraları bu sistemden sorgulayabilirsiniz.

İsimden numara sorgulama yaparak ismini bildiğiniz kişilerin telefon numaralarını bulabilirsiniz. Eski tanıdıklarınızı ya da ulaşmak istediğiniz Kurumların isimlerinden sorgulama yaparak telefon numaralarını alabilirsiniz. Bu şekilde internetten ya da telefonunuzdan istediğiniz zaman sorgulama yaparak telefon numarası öğrenebilirsiniz. Yaşadığı şehri ilçesi ile birlikte girerek daha doğru bir sonuca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz. Çok eski tanıdıklarınızın numaralarını bulmak için bu sisteme bildiğiniz gibi isim, soy isim ve yaşadığı şehri girerek sorgulama yapabilir ve kayıtlı olan sonuçları görebilirsiniz. İstediğiniz zaman bu sistemden isim girerek telefon numarası öğrenebilirsiniz. Daha fazla kullanarak merak ettiğiniz herkese bu sistem sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık