DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

ATAŞEHİR’DE SİEMENS SERVİSİ

18 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 10:03
328 kez görüntülendi

ATAŞEHİR’DE SİEMENS SERVİSİ

Müşterilerimizin bizi tercih etmesi sonucuyla, verdiğimiz hizmetler de hem güvenilir hem de kaliteli olmayı hedefleyerek kullandığınız ürünlerde teknik ve ya kullanım esnasında olası sorunlarınız için Ataşehir Siemens servisi çağırmanız durumunda bulunduğunuz noktaya gelerek meydana gelen sorununuzu biran evvel halletmemiz mümkündür. Ancak bizi çağırdığınızda üründeki sorun teknik sel olması durumunda o sırada sıkıntıyı çözecek materyallerin yanımızda bulunmamasıyla daha kaliteli hizmet vermek amaçlı, sizden ürünü alıp en kısa sürede sorunu çözüp size geri veriyoruz. İş alanında kendisini geliştirmiş ve bu konuda uzmanlaşmış, aynı zamanda çalışkan kadrosuyla ihtiyacınız doğrultusunda her an her yer de dilediğiniz zamanda yanınızda olmayı hedeflemişlerdir.

Servis hizmetinden yararlandığınız da size sunduğu hizmetler arasında ürününüzde sorun çıkaran parçayı değiştirirken, orijinal yedek parçalar kullanan Kayışdağı Siemens servisi verdiği ürünlerde garanti süresi de vermektedir. Servisimiz ile iletişime geçmek için çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilmeniz mümkündür. Bize ulaştığınız da bıraktığınız çağrılarınızı uzman kadromuzla inceledikten sonra size gerekli alandan servisimizi yönlendirmemiz mümkündür. Garanti süresinin dışında vermiş olduğumuz hizmetler için maliyet bakımından sizi çok fazla zorlamayacak şekilde fiyat seçeneğimizde bulunmaktadır. Kısacası her bütçeye uygun hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmet esnasında kullanılan servis araçları, yeni onarım ve son teknolojiyle donanımlı olarak kullanılmaktadır.

Servisimizden faydalanırken aklınıza yalnızca büyük beyaz eşyalarınız ya da ev aletleri gelmemelidir, çünkü verdiğimiz kaliteli ve hızlı çalışmalarımızda en küçük ev aletlerinize bile bakmaktayız. Serviste kullanılan ekipmanlarımız sürekli olarak eğitimden geçmektedir. Ve servislerimizde en önemlisi de yetkili servisi aradığınız anda evinizde bütün gün boyunca bekleme derdiniz ortadan kaldırarak en geç bir kaç saat içersinde adresinize gelmektedir. Aynı zaman da İçerenköy siemens servisimiz de öncelikli olarak kendi markasına ait ürünlerinize bakılsa da, diğer marka ve modellerinizle de ilgilenilmektedir. Ürünlerinizde sorun çıkaran parçaları değiştirmemiz dâhilinde, hem kullandığınız ürünün ömrü uzamaktadır hem de servise verdiğiniz ürüne hiç bir şekilde zarar gelmeden ürün görüntüsünü verdiğinizden daha iyi almanız mümkündür. İş çalışma hayatınızda karmaşıklığın arasında, sorunlarınızı hallederek sizlere kolaylık sağlamaktayız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık