DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Bab-ı Lezzet Profesyonel Hizmet Ağını Genişletti

31 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 20:04
1.435 kez görüntülendi

Bab-ı Lezzet Profesyonel Hizmet Ağını Genişletti

İlçenin yeni açılan elit lokantalarından BAB-I LEZZET, (Lezzet Kapısı)müşterilerine daha profesyonel hizmet vermek için yıllardır değişik ve seçkin lokantalarda görev yapan işletme müdürü Mustafa Altıok ile anlaştı.

İlçenin Konya Caddesi Cumhuriyet İlkokulu bitişiğinde, hizmete açılan Bab-ı Lezzet lokantası 100 Yıl tesislerinde yıllardır kaliteli lokanta hizmeti ile tanınan Ramazan Kurtay tarafından hizmete sunuldu.

Amacının ilçe halkına kaliteli hizmet vermek olduğunu söyleyen işletme sahibi Ramazan Kurtay, “Halkımız hizmetin en güzeline layıktır. Bu bakımdandır ki en güzelini sunabilmek adına şehir şehir gezerek en güzel hizmeti seçmeye çalıştık. Yeni açmış olduğumuz işyerinde profesyonel hizmet ağına işletme müdürümüz Mustafa Altıok’u da dahil ettik. Sadece yemekte değil hizmette de kaliteyi sunabilmek adına yapmış olduğumuz bu çalışmalarımız halkımızın takdirine sunulmuştur. Ayrıca Karapınar halkının devamlı talep ettiği ama bulamadığı ilçemizde Fırın Kebap hizmetimiz, yoğun ilgi görmüştür. Beraberinde sunduğumuz İskender kebabı, döner kebabı, ızgara çeşitleri, fırında kiremit çeşitleri ile de halkımızın damak tadına hizmet ediyoruz. Kaliteden de, hizmetten de taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Bu günlere gelmemizde katkısı olan protokolünden halkımıza kadar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Görmüş olduğu işletme karşısında hayretini gizleyemeyen İşletme müdürü Mustafa Altıok ise, “Daha önce çalışmış olduğum seçkin lokantalardan çok daha lüks olarak hazırlanmış olan Bab-ı Lezzet Lokantasındaki kalite beni şaşırttı. Ramazan bey, emek ve masraftan kaçmayarak çok güzel bir hizmet yeri açmış. Dileğimiz odur ki, en güzel şekilde siz saygı değer müşterilere hizmet vermeye devam etsin. Amacımız odur ki, bu seçkin lokanta, halkımıza her zaman en güzel, en kaliteli hizmeti sunacaktır” dedi.bab-ı lezzet müdür (1) 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık