DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

BEKO SERVİSİ ZÜMRÜTEVLER

18 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 10:08
418 kez görüntülendi

BEKO SERVİSİ ZÜMRÜTEVLER

İhtiyacınız olan her durumda kullanmış olduğunuz bütün küçük ev aletlerinden tutunda büyük beyaz aletlerine kadar bütün elektronik aletleriniz de, yani kısacası her eşyanıza bakabilen sistem yapısına sahiptir. Beko servisleri hemen her ilçede ürün kullanıcılarına farklı markada olsalar dahi onarımını da yapmaktadır. Örneğin ilk olarak zümrüt evler beko servisi, zümrüt evler ilçesinde yaşamakta olan müşterilerine teknik servis olarak hizmet vermektedir. Zümrüt evler de servis olarak bünyesinde çalıştırdığı kişiler en üst düzey de olmasıyla birlikte teknik servis hizmetini telefon ile çağrı merkezinden sorununuzu bildirerek çağırmanız durumunda, gün uzatmadan aradığınız gün içersinde gelerek sorunlarınızı halletmektedir. Ve tabi ki kullandığınız ürünlerde sorun çıkaran ürünlerin parçalarını değiştirdikten sonra yedek parçaları içinde garantileri bulunmaktadır.

Beko servisleri arasında bir diğer adres olan bulunduğu yer ve çevresindeki müşterilerine hizmet vermekte olan gülsuyu beko servisi, müşteri memnuniyetini de esas alarak bütün tamir, bakım ve onarım işlerini yapmaktadırlar. Aynı zamanda servis hizmetini size sunarken ürünleri sizden alıp tamir etmek için götürmek yerine kullandığınız ürünü bulunduğu yerde tamir etmek ve sorunları tamamen ortadan kaldırmak adına çok iyi bir işçilik çıkarmaktadırlar. Beko servislerinden yararlanmak için çağrı merkezini arayarak ulaşabilir, her türlü sorununuza müdahale etmelerini sağlayabilirsiniz. Yerinde müdahale etme konusunda iyi olduğumuz kadar ürünün eğer ki yalnızca beyaz eşyalarda değil diğer ev eşyalarınızı da sizden alıp güvenilir bir biçimde size geri yenilenmiş olarak size teslim edilebilir.

Teknik servis olarak bünyesinde bütün donanımlara sahip ve güçlü kadrosuyla birlikte hizmet vermekte ve kullandığınız eşyalar da ürünler de ilk aldığınız gibi çalışmayan, sürekli sorun çıkaran, arızalanan ya da yalnızca montajlaşması gereken ve genel bakımı yapılması gereken bütün ürünleriniz için bostancı beko servisi her zaman hizmetinizdedir. Deneyimli teknik servis çalışanlarıyla birlikte montajı yapılan ya da bakımı olan ürünlerin garantileri de içersinde bulunmaktadır. Ve bununla birlikte diğer alternatiflerde de ürünlerinizi yedek parçalarda adeta yenilenmiş şekilde kullanmanız için titiz çalışma şekliyle hizmetinize sunmaktadır. Hizmette farklı olmayı gözler önüne seren, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla beko servisleri kalbinizde taht kurmaya devam edecektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık