DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Çocukların Futbol Oyunlarına İlgisi

8 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 07:51
416 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Malumunuz erkek çocuklarının futbola karşı ilgisi özellikle ülkemizde oldukça yüksek. Adeta babadan oğula geçen futbol merakı ve ilgisi daha küçük yaşlarda başlarken çocuk büyüdükçe daha da gelişerek şekilleniyor.

Çocuklar futbola olan merakını sokakta arkadaşlarıyla oynarken internette oyun oynarken de futbol kategorisinde yer alan kaleci oyunları ile sürdürüyor. Erkek çocukları doğası gereği spor ve futbola daha meraklı iken zaman zaman babalarıyla da kaleci oyunu oynayarak rekabet etmekten kaçınmıyorlar.

Çocukların ebeveynleriyle geçirdikleri oyun saatleri onların kişisel gelişimleri üzerinde olumlu etki bırakırken aynı zamanda ebeveyn çocuk ilişkinin de gelişmesine katkıda bulunuyor. Zira çocuklarını internetin kötü etkilerinden korumak isteyen anne ve babalar çocuklarının internette oyun oynarken bile güvende olması için zaman zaman onlara eşlik ederek hem gözlemliyor hem de eğleniyorlar.

Futbola karşı meraklı çocuklarınız varsa siz de birlikte onlarla vakit geçirebilir onlarla birlikte eğlenirken gelişimleri üzerinde de olumlu etki bırakabilirsiniz. Futbol oyunlarını oynayabileceğiniz bir oyun sitesi arıyorsanız şu siteye göz atabilirsiniz.

http://www.kalecioyunlari.net/

 

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık