DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

En avantajlı İngiltere dil okulları fiyatları

18 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 16:32
510 kez görüntülendi

En avantajlı İngiltere dil okulları fiyatları

İngiltere dil okulu fiyatları Amerika, Kanada, Avustralya gibi kaliteli yabancı dil eğitimi veren ülkelerle kıyaslandığında ekonomik avantajları öğrencilere sağlamaktadır.

Dünyanın en gelişmiş eğitim sistemine sahip ülkelerin başında yer alan İngiltere, dil okullarıyla birlikte öğrenciler için sunduğu uygun fiyatlarla popülerliğini iyiden iyiye artırmış durumda. Köklü tarihini mimarisinde ve doğasında yansıtan İngiltere, dil eğitimi öğrencileri için eşsiz bir seçenek.

Yılın hemen her dönemi, farklı isteklere sahip dil öğrencilerine ev sahipliği yapan İngiltere, özellikle ülkemizle arasında olan 3 saatlik uçuş mesafesi sayesinde Türk öğrenciler tarafından da her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir.

Uzman eğitmenleriyle İngiltere dil okulları, öğrencilerin İngilizce seviyesini en üst düzeye çıkarmayı vaat ediyor.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere dil okulu fiyatları ; Amerika, Kanada, Avustralya gibi kaliteli yabancı dil eğitimi veren ülkelerle kıyaslandığında ekonomik avantajları öğrencilere sağlamaktadır. İngiltere dil okullarının sanıldığının aksine ekonomik fiyatları elbette her dil okulu için geçerli değildir fakat İngiltere’de adım başı bir dil okuluna rastlayacağınız için her bölgenin dil okulu kendilerine göre fiyat biçmektedir. Uygun fiyatlarla dil eğitimi almak isteyen öğrenciler, kalabalık ve pahalı hayat şartlarına sahip şehirlerdense daha çok kıyı kesiminde bulunan dil okullarını tercih edebilmektedir.

Yurtdışından gelen öğrenciler için 700 Sterlinden başlayan kısa süreli dil eğitimi programları dil eğitimi alınacak süreye göre veya dil okuluna göre artarak devam etmektedir.

Öğrenciler için 48 haftalık uzun süreli dil eğitimi programları ise 15.000 Sterlinden başlayan fiyatlarla artarak devam etmektedir.

Yurtdışından dil eğitimi için İngiltere’ye gelmek isteyen fakat dil eğitiminden daha çok sosyal hayatı yaşama ve eğlenme konusunu ön plana çıkarmak isteyenler İngiltere yaz okulları seçeneğini tercih ederek tatil yaparak dillerini geliştirebilirler.

Şehirlerde Hayat

İngiltere; Manchester, Liverpool, Londra ve Oxford gibi dünyanın en popüler şehirlerine ev sahipliği yapmakla birlikte öğrencilere bu şehirlerde yaşama imkânı da vermektedir.

Bütçesi yeterli seviyede olan öğrencilerin tercih etmekte tereddüt etmeyeceği şehirlerde gelişmiş eğlence anlayışı, dil eğitiminden sonra son derece motive edici olmaktadır.

Daha düşük bütçeye sahip öğrenciler ise kalabalık ve nüfus yoğunluğunu kenara bırakarak daha çok İngiliz kültürünü yansıtan sahil şeridi bölgelerinde veya merkezlerden uzak bölgelerde doğal güzelliklerle birlikte hayatlarını sürdürebilmektedir.

Afegitim.com detaylı İngiltere dil okulları fiyat listesi için tıklayınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık