DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

En Etkili Faaliyetler

12 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 11:04
440 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kurum veya kuruluşların ürün ya da marka tanıtımı yapabilmesi; müşteri üzerindeki etkileyici algıyı oluşturabilmesi için birtakım faaliyetler yürütmesi ve çalışmalar gerçekleştirmesi gerekmektedir. Müşteri potansiyelini arttırmak ve mevcut müşterilerini sabit tutmak kolay olmamaktadır.

Reklam ve tanıtım faaliyetlerini sürdürmek ve etkili çalışmalar gerçekleştirmek için bulunan reklam ajansı, firmalar ile belirli konularda anlaşarak belirli bir dönem aralığında, planlı ve programlı olarak yapılacak işleri ortaya koyup, bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bu konuda mymoonic.com sitesi gerekli bilgi ve hizmetleri açıklamaktadır. Kurumsal logo, amblem ve benzeri tanıtım ürünlerinin en etkileyici ve akılda kalıcı bir şekilde çarpıcı olarak sunulmasına tasarım, bu hizmeti yapanlara ise tasarım ajansı adı verilmektedir. Firma kataloglarına kadar bir renk ve şekil belirlemektedir.

Ajanslar firmaları her yönden sarıp sarmalamaktadır. Oldukça faydalı faaliyetlerde bulunmaktadır. Firma tanıtımı ve olumlu imaj oluşturma konusunda ajansların katkıları alınan verimlerden anlaşılmaktadır. Firma reklam ve filmleri için senaryo yazılması, storyboard çalışmaları ve bu işlemlerin gerçekleştirene prodüksiyon ajansı denilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık