DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Kayacıklılar Kaynaştı

12 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 14:56
1.676 kez görüntülendi

Kayacıklılar Kaynaştı

Kayacık Köyü her yıl düzenlediği Kaynaşma programının 6. düzenledi. Kayacık köyünde Barış Parkında düzenlenen program ile bir araya gelen Kayacık’lılar ve Türkmen Havalesi, anneler günü ile aynı güne isabet eden programlarında, anneleri de unutmadılar.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Orhan Özcan, Karapınar İlçe Emniyet Teşkilatı, Sivil Toplum Örgüt Başkanları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Açılış Konuşmasını Kayacıklılar Dayanışma Derneği Başkanı Fevzi Yalçın yaptı. Programa katılan katılımcılara ve destek veren sponsorlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Yalçın, 2015 yılı Kayacıklılar Dayanışma ve Kaynaşma programının baş sponsoru Ali oğlu İsmail Ünal’a teşekkür etti.

Kayacık Köyü her yıl düzenlediği Kaynaşma programının 6 yaka 700Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmayı Kayacık Muhtarı Arif Dede Uzunöz yaptı. Uzunöz, Annelerin en değerli hazinemiz olduğunu ve onların rızasının çok önemli olduğunu söyledi. Uzunöz mikrofonu Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’ya verdi.

Anneler günü ile aynı güne isabet eden programın çok anlamlı olduğunu söyleyen Yaka, “Annelerimiz bizler için en önemli değerlerimizdendir. Bu vesile ile öncelikle annelerimizin anneler gününü kutluyorum ve ellerinden öpüyorum. Ayrıca Kayacıklılar Kaynaşma ve dayanışma derneğinin bu güzel etkinliğinin 6. Sizler ile bir araya gelmekten onur duyarız. Görüyorum ki, Karapınar’dan da çok sayıda hemşerimizin katıldığı bir program organize edilmiş. Bu demek oluyor ki, ya kayacıklıların çok büyük hatrı var, yada her yerde bir kayacıklı var” dedi. Yaka annelere karanfil dağıtarak programdan ayrıldı.

Daha sonra yemek ikramı ve müzik eşliğinde katılımcılar kaynaştılarKayacık Köyü her yıl düzenlediği Kaynaşma programının 6 halk dua 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık