DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

KÖPEKLER MESKEN TUTTU

14 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 23:29
1.900 kez görüntülendi

KÖPEKLER MESKEN TUTTU

KÖPEKLER MESKEN TUTTU

Havaların ısınması ile sokaklarda oyun oynamaya başlayan çocukların korkulu rüyası olan köpek sürüleri, Karapınar’ı istila etti. Nereden geldiği bilinmeyen köpek sürülerinin çokluğu, hem vatandaşları tedirgin ederken hem de çocuklara korku dolu anlar yaşatıyor.

Çarşı merkezde bile sürüler halinde gezen köpeklere, Belediye çalışanlarının duyarsız davranışı, vatandaşların Belediyeye karşı tepki vermesine neden oluyor. Belediyenin bu vurdumduymaz tavırlarına tepki veren bazı vatandaşlar “Halkın huzurunu ve düşüncesini umursamaz tavırlar sergileyen Belediye yetkilileri, kimseye hesap vermez ve kimseyi umursamaz bir tavır sergileyerek halkın düşüncesine saygı göstermiyorlar. Halkına saygı duymayan her yetkili, halktan saygı beklemesin. İnsan gücünü önce Hakk’tan, sonra halktan alır. Halkı da, Hakk’ı da önemsemeyenler, elbet hüsranı yaşayacaklardır. Bizim oylarımız ile bize hizmet etmek için vaatlerde bulunarak göreve gelenler, sokakları köpekler bastığı halde neden kılını kıpırdatmıyorlar anlamış değiliz” dediler.köpekler mesken tuttu 700 2

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. ali dedi ki:

    bi sus da artık bi sus motorun soğusun..reklam alamayınca ne bu hiddet…

  2. okuyucu okuyucu dedi ki:

    Bu mübarek gecede yüreğimden dua ediyorum. Allah iftiracıların belasını versin. Ayrıca böyle bir yorumu yazmak için yürekli olmak ve kendi öz kimliğinle yazmak gerek. şunuda belirteyim ki, Belediye herkese verdiği gibi bana da Reklamı veriyor ama ben almıyorum . gerekçesini de yazayım istersen. ama gereklçesini istemeden önce git bir sor abilerine… Yarın çocuklarını o köpekler ısırırda hastanelik ederse aynı düşünce ile yorum yazar mısın merak ediyorum.

Yukarı Çık