DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Nazım Sezer, Uğur kaleli’yi Misafir Etti

21 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 15:07
1.259 kez görüntülendi

Nazım Sezer, Uğur kaleli’yi Misafir Etti

Ak Parti Konya Milletvekili adayı ve Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu eski başkanı Uğur Kaleli, Karapınar Ticaret Borsası Salonunda üyelere seslendi. Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer’in ev sahipliği yaptığı programa, Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, daire Amirleri ve çiftçiler katıldılar.

Hoş Geldiniz konuşmasını Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer yaptı. İçlerinden birisinin milletvekili olacağını söyleyen Nazım Sezer, “Günümüz insanı artık siyaseten değil aklen karar mekanizmasını çalıştırıyor. Yıllardır çiftçi ile iç içe olan, abimiz, kardeşimiz, başkanımız Uğur kaleli, halkın ve özellikle çiftçinin sorunlarına vakıf olan bir büyüğümüzdür. Sağlam karakteri ve çalışkan kişiliği ile yıllardır başarıdan başarıya yükselmiştir. Şimdi ise Ak Parti Konya Milletvekili adayı olarak göreve talip olmuştur. Çiftçinin sorunlarını Meclise götürecek içimizden birisi oldu. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum. Hoşgeldiniz sayın başkanım” dedi.

Ak Partinin başarılı bir çizgi ile her geçen yıl Vatandaşın takdirini topladığını söyleyen Nadi Tartan, “81 İl ve 31gündeme oturan yıldız şehir Karapınar büyümeye devam ediyor ve edecektir de. 2015 seçimlerinde hedefimiz 14 milletvekilidir” dedi.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, “7 Haziran da yapılacak olan Milletvekili ve genel seçimlerinde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na bizlerin tam destek vermesi, hem ilçemiz, hem ülkemiz hem de dünya için önem arz etmektedir. Ayrıca yıllardır çiftçiler ile içli dışlı olan sevgili kardeşimiz Uğur Kaleli, geçimini çiftçilikten sağlayan Karapınar için önemli bir adaydır. Kendisine başarılar diliyorum. Bizlere düşen tam destek verip, su kotası, MEDAŞ gibi birçok sorunumuzda bizlere çözüm üretecek bir vekilimizin olmasında katkı sağlamaktır” dedi.

Karapınar’ın Belediye ve sivil toplum örgüt başkanları bakımından çok şanslı bir dönem geçirdiğini söyleyen Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım ise, Karapınar’lıların hizmetin en güzeline layık olduğunu ve hizmet için 7×24 göreve hazır olduklarını söyledi. Yıldırım, “Karapınar halkı çalışkan bir yapıya sahiptir. Çiftçisi bilinçli tarım yaparak Ülkemizin gündemindeki yerini zirvedeki tarım merkezi olarak almış durumdadır.

En son Ak Parti Konya Milletvekili adayı Uğur Kaleli konuştu. Kaleli kendisi hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra, ülkemizdeki tarımın öneminden ve çiftçinin çözüm bekleyen sorunlarından bahsetti. Amacının Ülkemize en iyi hizmeti vermek olduğunu söyleyen Kaleli, Karapınar’ın gönlündeki yerinden bahsederken duygulandı.

Programın sonundaki soru cevap kısmında ise Müteahhit Süleyman Ekmekçi söz istedi. Ekmekçi, özellikle Güneş Enerjisi konusunda ilçemizin elektrik hizmetinden faydalanırken, daha avantajlı olması gerektiğini ve Güneş tarlalarının ürününün ilçemize menfaat sağlaması gerektiği konusuna değindi. Ekmekçi, “Bizim topraklarımızda üretilen elektriğin bizlere faydalı olması gerekir. Ereğli, Çumra, Karaman gibi komşu il ve ilçelerle aynı tefede tartılmamalıyız” dedi.uğur kaleli ticaret borsası a

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık