DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Ordu’nun Güzelliklerini Kiralık Araçlar İle Keşfedin

27 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 17:03
345 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sizler, aileniz ya da arkadaşlarınız ile güzel bir hafta sonunda, ordunun güzelliklerine şahit olmak istiyorsunuz. Fakat otobüs yolculukları sizleri elbette ki bu sıcak havalarda korkutuyor olacaktır. Bu durumda artık sizlerde ordu rent a car hizmetlerinden yararlanarak en güzel yolculukları yaşayabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bahsetmekte olduğumuz araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak güzel bir hafta sonunu aileniz ya da arkadaşlarınız ile yaşayabilirsiniz. Artık otobüs yolculuklarının sıkıntılarından uzak bir yolculuk geçirmek kiralık araç hizmetleri ile daha kolay bir hale gelebilmektedir. Fakat kiralık araç hizmetlerinden yararlanabilmeniz için, doğal olarak bazı şartları ve yaş sınırı şartını da taşıyor olabilmeniz gerekmektedir. Bu konularda sizlere kısaca bilgiler vererek, araç kiralama hizmetlerinden nasıl yararlanabilirsiniz hakkında sizleri aydınlatalım.

Araç kiralama hizmetleri

Sizler ordu araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilmeniz için elbette ki bir ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Elbette ki bu ehliyetler, araç modeline göre uygun olmalı ve süreleri de istenilen şartlar arasında yer almalıdır.

Modele göre ehliyet süresi

Ehliyet süreleri içerisinde en az 2 yıllık olması gerekmektedir. 2 yıllık ehliyete sahip olan bireyler, normal standart araç kiralama hizmetlerini alabilirler. Fakat lüks araçlar kiralayabilmek için ehliyet süresinin yanı sıra yaş sınırı da oldukça önemlidir. Mesela orta grup araçlar için yaş sınırı 25 orta üstü gruplar için 27, son model ve lüks ve pahalı araçlar için ise 30 yaş sınırı aranabilmektedir. Bu da hem sizlerin hem de araçların güvenliği için oldukça önemlidir.

Sözleşme maddelerine göz atın

Güvenli bir araç kiralama hizmeti için sözleşme maddeleri oldukça önemlidir. Bu yüzden araç kiralama hizmetleri alırken, dikkatli bir şekilde sözleşme maddelerine göz atmanız gerekmektedir. Bu sayede daha güvenilir bir hizmet almak ile birlikte, firmanın prosedürleri hakkında da bilgi sahibi olmuş olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık