DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Sivilce nasıl geçer?

7 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 14:45
623 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kadınların büyük bir kısmının sorun yaşadığı sivilcelerden bahsetmek istiyoruz. Cilt.net sitesi olarak kadınların bu sorunlarına çözümler bulmak ve sizlere sunmak için uğraşıyoruz. Sitede yer alan sivilce (akne) bölümü sayesinde sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunuyoruz.

Sivilceler can sıkıcı sorunlardır ve bunları önlemek için temelde yapılması gereken bazı işlemler vardır. Sitemizde yer alan sivilce nasıl geçer isimli yazıda bu işlemleri ayrıntılı olarak göreceksiniz. Biraz açmamız gerekirse, öncelikle temizliğinize çok fazla özen göstermelisiniz. Eğer hijyenik yaşıyorum diyorsunuz ama halen sivilce sorununuz varsa bu defa kullandığınız ürünleri ve yediğiniz yiyeceklerini incelemeye başlayın. Sivilcelere sebep olabilecek ürünlerden her ne olursa olsun uzak durmalısınız. Mesela sivilcelerin nedenlerinden birisi yağlı yiyeceklerin çok tüketilmesidir. Bunları biraz daha azaltarak çok daha rahat bir yaşam sürebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız temizlik ürünlerinin de içeriklerinin sivilcelere karşı koruyucu olması durumunda bu sorununuz çok daha hızlı çözünecektir.

Sivilce konusunda kullanılan ürünler ya da yediklerinizi kısarak bir sonuç elde edemiyorsanız yapmanız gereken işlemlerden bir tanesi de buhar banyosudur. Buhar banyosu nasıl yapılır merak ediyorsanız cilt.net üzerinde yayınladığımız ayrıntılı yazımızı inceleyebilirsiniz. Sadece sivilceler için değil, siyah nokta gibi farklı sorunlar için de cildinizin rahatlamasına yardımcı olarak bu işlemi yapabilirsiniz. Herkesin rahatlıkla evinde uygulayabileceği bu işlem sayesinde çok daha temiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Başta da dediğimiz gibi Cilt.net’in sizler için hazırladığı özel sivilce kategorisine göz atarsanız çok fazla sayıda makale bulabilirsiniz. Her bir yazıda sizler için başka bir noktayı inceledik. Bu sorunları azaltmak hatta onlardan uzun vadede kurtulmak için kesinlikle yazdığımız içerikleri iyice inceleyin. Siz de bu sorunlardan kendi başınıza evde yapacağınız bakımlar ile rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.cilt.net/konular/cilt-sorunlari/akne-sivilce/

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık