DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Soğanlık Arçelik Teknik Servis

3 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 21:54
456 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Arçelik beyaz eşya markasının 8 KG çamaşır makinesinde en iyileri arasında yer alan 8123 CMKB modeli A+++ enerji sistemi ile birlikte elektrik faturalarınızdan %40 daha fazla tasarruf etmenize olanak vermektedir. Siyah olan bu modelde farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Bu tamamen sizin elinizde ve zevkinize göre seçip alabileceksiniz. 16 farklı program avantajı sayesinde eşyalarınızı uygun programlara atma imkanına olanak vermekte ve bu sayede çamaşırlarınızda en iyi şekilde verim alarak temiz yıkanmaktadır. Tamamen enerji tasarrufu amaçlı yapılmış ve buna göre tasarlanmış bir arçelik çamaşır makinesidir. Yıllık olarak 220 yıkamada hesaplanan ortalama değerler enerji anlamında 117 kWh elektrik tüketirken aynı oranda yıkama da ise su ihtiyacı yıllık 10.200 litre olarak hesaplanmış.

Çamaşır makinelerinde olan gürültü problemi bunda en aza indirilmeye çalışmış ve programlara göre değişkenlik 58 ile 68 dB olarak testlerde çıkmıştır. Bir çok güvenlik önlemi de bulunurken bu modelde özellikle su taşmaları sonucu evimize su basması gibi olayların önüne geçmek için su taşma emniyeti özelliği eklendi. Çocuk kilidi de bulunması bu modelde çocuklar için güvenlik önlemlerinden birisi olmuştur. Çamaşır makinesinin tasarımı ise lüks, zeraf ve dayanıklı olup ince bir tasarım sonucu çamaşır makinesi tasarımı ortaya çıkmıştır. LED ekran kullanılması ve tuşlar ile büyük bir kullanım zevki sağlamaktadır.

Soğanlık arçelik servisi olarak sizlere her zaman en iyi teknik servisi vermek istiyoruz. Bu sebeple çıkan her yeni teknolojik ürünlerin eğitimlerini uzmanlarımıza vermekte ve onları tecrübeli hale getirmek amaçlıyoruz. Cevizli arçelik servisi hızlı ve çözüm odaklı çalışmakta olup bütün beyaz eşyalarınıza teknik destek yanında parça hizmeti de sunmaktadır. Yerinde tamir edilecek olan işlemler hemen yerinde tamir edilirken eğer başka ekipman ve parça değişmesi durumunda ise ustalarımız tarafından atölyemize getirilmektedir. Ancak beyaz eşyalarının günümüzde ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için bu konuda müşterimizi mağdur etmemek adına hızlı işlem uygulamaktayız. Bir çok serviste bulunmayan ekipmanlar bizde bulunmakta olup bu sayede kolay ve hızlıca arıza tespiti yapıyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık