DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Sosyal Medyanın Yükselen Trendi İnstagram

12 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 11:15
506 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Facebook hepimizin bildiği gibi sosyal medyanın başı çeken ve en popüler sosyal medya siteleri sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Ancak son zamanlarda sürekli aynı yapıdan sıkılan ve daha farklı sosyal medya kanallarını da denemek isteyen kullanıcıların İnstagram’a kaydığı görülüyor.

Pazar payında yaşanan kullanıcı kaybı da doğal olarak bir tarafın popülaritesini kaybederken diğer tarafın popülerliğini arttırması olarak karşımıza çıkıyor.

Son dönemde Facebook’tan sıkılan birçok kullanıcının ilk tercihi İnstagram olurken site üzerinde kullanıcıların birbirlerini takip etmesi ve takipçileri ile sürekli bir etkileşim içerisinde olması hem bir eğlence hem de iletişim aracı olmuş oluyor.

Hesabının daha çok kullanıcı tarafından takip edilmesini isteyen bireysel veya kurumsal kullanıcıların ilk başvurduğu yöntem ise instagram takipçi satın alma oluyor. Kullanıcılar kendi yaptıkları paylaşımları daha çok kitleye ulaştırmak, popülaritelerini arttırmak ve hedefledikleri takipçi sayısına ulaşmak için instagram takipçi satın alma işlemi yaptırmak için hizmet verecek kurum veya kişinin güvenilir olmasına oldukça dikkat ediyor. Zira uzun vade de dönüş alınabilecek olan sosyal medya hesapları farklı kullanım amaçlarına göre ticari veya eğlence odaklı olabiliyor.

İnstagram takipçi satın almak ve merak edilenleri öğrenmek için şu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

http://takip-sepeti.com/

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık