DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Tablo ve Resim Arşiv Sistemleri

19 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 14:56
473 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Tablo ve resim arşiv sistemlerinin en önemli özelliği toz, nem, ısı, ışık gibi tabloların dokusuna zarar verecek olan olumsuz dış etkenlerden tabloları korumaktır. Bu etkenlere maruz kalan tablo ve resimler bir süre sonra yıpranmaya başlayacaktır. Oysa müzeler, sanat galeriler ve koleksiyonerler için tablolar çok değerlidir ve en iyi şekilde korunmalıdır. Ceylan çelik firması olarak tablo ve resimlerin en iyi şartlarda korunabileceği arşiv sistemleri üretimini yapıyoruz. Kaliteli sacdan yaptığımız sistemler her ebatta tablo için uygun koruma özelliklerine sahiptir. Hareketli raylar üzerinde açılıp kapanabilen çekmecelere tablolar güvenle asılmakta ve her türlü zararlı etkiden korunmaktadır.

Tablo arşiv sistemleri birbiri ardına dizilen ve raylar üzerinde hareket eden panellerden oluşuyor. Dikey olarak yapılan paneller tek yönlü veya çift yünlü olarak kullanılabiliyor. Bu da daha fazla tablonun panellere asılmasını ve arşiv alanının en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Arşiv alanında yüzde 50- 70 e varan alan kullanımı sağlanmakta ve alanlar arasında rahatça dolaşılmaktadır.

Firmamız arşiv sistemini alanın büyüklüğüne ve şekline göre tasarlamakta ve alanın maksimum verimle kullanılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle arşiv sistemi talepleri geldiğinde öncelikle ölçüm ve keşif çalışması yapmaktayız. Bu hizmetimiz ücretsizdir. Panel önündeki çalışma koluyla paneller kolayca çalışmaktadır. Ayrıca merkezi kilit sistemi de uygulanmakta ve istenildiğinde tek bir noktadan tüm paneller kilitlenebilmektedir. Böylece tablo ve resimler için üst düzey bir korunma sağlanmış olmaktadır. Resim arşiv sistemleri firmamızın modern tesislerinde deneyimli elemanlarca üretiliyor.

Tablo ve resim arşiv sistemleriyle arşiv alanlarında temiz ve düzenli bir ortam yaratılıyor. Üst üste yığılmış tablolar, arandığında bulunamayan resimler olmuyor ve düzen içinde bulunan tablolar arandıklarında kolayca bulunabiliyor. Tablo arşiv sistemi çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz. Karar verdiğinizde ide elemanlarımız adresinize gelerek arşiv alanınızda inceleme yapacak ve en verimli arşiv sistemi tasarımını hazırlayacaktır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız kaliteli üretim yanında, hızlı teslimat ve uygun fiyatlarıyla da müşterileri memnun etmeye devam etmektedir. Yurdun her yerinden ihtiyacınız olan arşiv sistemleri için bizi arayarak en modern çözümlerle tanışın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık