DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

TAKVİYE BESİNLER KULLANARAK DAHA KALICI KAS YAPISI İNŞA EDİN!

4 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 21:31
501 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kas kütlesi, güçlü pazular, sağlam bacaklar… Özellikle de erkekler baz alındığında çoğu insan güçlü bir fiziki yapıya ve görünüme sahip olmak ister. Güçlü kasların temelinde spor yapmak vardır. Şınav, mekik, barfiks vs.

Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla çevremizde dolup taşan spor salonları görmekteyiz. Günümüzde artık insanlar; sadece güçlü kaslara sahip olmak için değil, güzel bir fiziksel görünüme de sahip olabilmek için spor salonlarına gidiyorlar. Spor salonlarında yapılan antrenmanlardan en iyi etkiyi elde edebilmek için de takviye besin kullanımına yöneliyorlar. Bu noktada sizlere vereceğimiz bilgileri dikkatle okuyun! Güçlü bir kas inşası süresi elde edebilmek için size tavsiye edebileceğim bir numaralı takviye besin kesinlikle Amino Asit olacaktır. Amino asit bilinenin aksine kas inşası için en etkili takviyelerden biridir. Proteinin yapı taşı olması, proteinleri ayrıştırabiliyor olması ve vücut tarafından sentezlenemiyor olması gibi yönleriyle kendini ön plana çıkarır. Eğer ileri seviye bir sporcuysanız zaten amino asit kullanıyorsunuz demektir. Bu noktada artık sadece amino asit yetersiz kalabiliyor. Amino asitler arasında seçim yapmanız gerekebilir. Yoğun antrenman programlarında artık kaslar belli bir hacim elde etmiş olacakları için amaç, daha büyük kaslarla beraber yüksek ağırlıklarda kasların yıpranmamasıdır. Yüksek antrenmanlarda kasları en iyi destekleyen ve koruyan amino asit ise Glutamin ve BCAA dır. Glutamin, kas inşasını desteklerken içerdiği amino asitlerle kasları ve diğer dokuları korur veya tahrip olan dokuların çabuk iyileşmesini sağlar. BCAA ise içerdiği amino asit yapılarıyla daha fazla büyüme, daha fazla kuvvetlenme ve vücutta kas inşasının tetikleyecek fonksiyonları harekete geçirme gibi işlevlere yarar.

Bu takviye besinlerle yaptığınız antrenmanlarda daha kalıcı ve kuvvetli kaslar elde edebilirsiniz. Amino Asit, Glutamin ve BCAA gibi ürünlerin içerisinde en çok seçenek ve en ucuz fiyatın adresi olan https://www.besinstore.com web sitesine göz atmanızı öneririz. Bu tarz ürünlerde piyasadaki en güvenli alışveriş imkanını sunan Besin Store adresi, sizler için en iyi seçenek olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık