Tüketicileri En Cazip Tarifeler ile Buluşturan EnCazip.Com’da Karşılaştırın!

25 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 10:15
281 kez görüntülendi

Tüketicileri En Cazip Tarifeler ile Buluşturan EnCazip.Com’da Karşılaştırın!

EnCazip’e gelenler hizmet sağlayıcıların en cazip tarifeleri ile buluşuyor tasarruf ediyor.

Türkiye’nin en girişimci ve en yenilikçi karşılaştırma platformu olan EnCazip yer verdiği hizmetlerle tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Ucuz elektrik tarifelerinden otel rezervasyonuna, uçak bileti ve otobüs biletinden GSM tarifelerine kadar birçok sektörde hizmet veren EnCazip, sektörlerinde lider hizmet sağlayıcıları ile çalışıyor. Kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyeti parolasını hedef alan EnCazip, güçlü tedarikçilerle çalışarak daha da güçleniyor.

Tüm tüketicileri en cazip tarifelerle buluşturmayı amaçlayan EnCazip, hizmet sağlayıcıların en cazip tarifelerini sizler için yayınlıyor. Enerji sektörünün Aksa Elektrik, Sepaş Enerji, Akedaş ve daha birçok lider elektrik perakende satış şirketleri ile çalışan EnCazip, serbest tüketicilere en iyi hizmeti vererek enerji sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. 130 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen tüm tüketiciler serbest tüketici hakkını kullanmamış olanlar da dahil olmak üzere EnCazip’e gelip indirimli elektrik tarifelerini karşılaştırıyor. Abone grubunu ve şehrini seçen tüketiciler, tüketimlerini de belirttikten sonra sistem tarafından otomatik olarak listelenen tarifeleri görüntüleyebilmektedir. En cazip tarifelere ulaşan tüketiciler bu tarifeler arasından dilediği gibi tercih yapabilmekte, tüm teklif detaylarını bulabilmekte ve hatta tedarikçisi ile yapacağı sözleşmesini okuyup onaylayabilmektedir. Tedarikçisini seçip işlemini tamamlayabilen tüketiciler böylece tedarikçi değişikliği işlemlerini başlatmış oluyor. Tedarikçisi tarafından işleme alınan başvuru değerlendirilerek, tedarikçi değişikliği için geçişi sağlanıyor. Onaylanan başvuru sayesinde indirimli elektrik kullanmaya başlayan tüketici aynı tüketimdeki elektriği çok daha ucuza kullanıyor.

Benzer şekilde işlem yapılan diğer sektörlerde de en cazip seçeneklere kolayca ulaşabiliyorsunuz.  Uçak bileti satın almak için EnCazip’te seyahat edeceğiniz şehir ya da havalimanını belirtebilir, seyahat tarihinize göre uçak bileti satan siteleri karşılaştıran ve en cazip seçenekleri sizler için listeleyen EnCazip, uçak bileti seçenekleri arasından en cazip fiyatlı ve en kaliteli hizmeti satın almanızı sağlıyor. Satın almak istediğiniz seçenek için en güvenli ödeme yöntemlerini kullanan EnCazip ile sorunsuzca işlemleri tamamlamak çok kolay.

Otel rezervasyon işlemlerinde de dünyanın en önde gelen otel rezervasyon sitelerini karşılaştırmayı tercih eden EnCazip, böylece tüketicilerini en cazip tarifeler ile buluşturuyor. Uzun ya da kısa süreli konaklamalarınız için yurtiçi ve yurtdışı fark etmeden rezervasyon yapabileceğiniz EnCazip’te tercih ettiğiniz lokasyon ve otel, seyahat etmek istediğiniz tarih için hemen bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma siteleri arasında tarama yaparak en cazip seçenekleri listeleyebilir ve sonrasında kendiniz için en cazip gelen seçeneği tercih edebilirsiniz. Yönlendirileceğiniz sitede otel ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceğiniz gibi satın alma işlemlerinizi de kolaylıkla ve güvenle sorunsuzca tamamlayabilirsiniz. Tamamladığınız rezervasyonunuzla ilgili olarak tüm bilgilendirme sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

Bunların yanında GSM tarifelerini de tüketicilerin karşılaştırmasına olanak sağlayan EnCazip, artık operatörlerin karışık tarifelerini anlaşılır kılıyor. Operatör firmalarını tek tek gezmeden tüm tarifelerine ulaşabilir, hangisinin tüketimlerinize ya da ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin üç büyük operatörünün tarifelerini yayınlayan EnCazip, birkaç tıkla ister Turkcell, ister Vodafone isterseniz de Avea tarifeleri için ulaşmanızı sağlıyor. Dilediğiniz operatörün tarifelerini karşılaştırarak tercih yapabileceğiniz gibi paketinizi hemen satın alabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. ADSL tarifeleri, TV platformları, sigorta türlerini de ekleyerek yol devam edecek olan EnCazip’te bilgisayarınız, tabletiniz için gerek duyduğunuz internet paketlerini ve ADSL firmalarını karşılaştırabileceksiniz. Sigorta sektöründe ise aracınız için zorunlu trafik sigortası veya kasko yaptırabilirsiniz. Eviniz için DASK ya da konut sigortası, kendiniz için ise sağlık sigortasından bireysel emekliliğe kadar birçok kategoride hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Her hizmetin en cazip olanından faydalanmak istiyorsanız EnCazip’e gelin. Birçok kategoride yapabileceğiniz karşılaştırma sayesinde en cazip tekliflere ulaşın, inceleyin, değerlendirin, satın alın. Hemen kullanmaya başlayarak en önemli giderlerinizden tasarruf edin.

 

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık