DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

ÜSKÜDARDA BOSH SERVİSLERİ

18 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 10:05
407 kez görüntülendi

ÜSKÜDARDA BOSH SERVİSLERİ

Kurulduğu günden bu yana ve hala öyle devam ettirecekleri profesyonel hizmet anlayışlarına, her zaman bir daha sorun çıkarmamak üzere kullandığınız ürünlerin onarım ve bakımını yapmakta olan Üsküdar bosch servisi için çağrı merkezlerinden arayıp ulaşmanız mümkündür. Bu sektörün nabzını yakalamış olan bosh servisleri Üsküdar şubesinde de hızlı kaliteli ve çok güvenilir bir biçimde çalışmayı kendilerine hedef koymuşlardır. Yıllardır bu sektör içersinde en iyi şekilde çalışmasının vermiş olduğu tecrübeyle, aynı zaman da bütün çalışanlarının da uzmanlaşmış kadrodan oluşmakta bulunduğu yer ve çevresinde hizmet vermektedir. Teknik servisi hizmeti esnasında ürünleriniz için orijinal yedek parçalar kullanmasıyla birlikte kalıcı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Teknik servis ile iletişime geçtiğiniz de kullandığınız ürünlerin arızalı olan parçaları ya da ürününüzde sorun çıkaran yerleri daha iyi anlamak için size gelmeden önce telefonla görüşme esnasında bir kaç soru sorulabilir. Çengelköy bosch servisinde eğer sorununuz telefonla halledilemiyorsa, gezici teknik servis hizmetiyle size gerekmekte olan yedek parçaları temin ederek bulunduğunuz yere kadar gelerek sorunu daha hızlı çözmek adına size sunduğu önerileriyle sorunlarınızı halledebilmek için sizin de vermiş olduğunuz onay ile arızalarınız giderebilmektedir. Verdiği hizmetler arasında küçük ev aletleri, çamaşır makineleri, buzdolabı, fırın, elektrikli süpürge ve bulaşık makinesi bulunmaktadır. Teknik servis hizmetinden yararlanmak için yalnızca telefonla ulaşmanız gerekmez eğer ki sorun çıkaran arızalı aletiniz varsa alarak teknik servis hizmetinin olduğu yere götürebilir, gün içersinde ürününüzü sorunlarınızdan kurtulmuş bicimde geri alabilirsiniz.

İstanbul Asya yakasında kaliteli güvenilir hızlı bicimde hizmet vermekte olan altunizade bosch servisi, profesyonelleşmiş kadrosuyla sürekli olarak hizmetinizdedir. Dilediğiniz her anda hizmetinizde olan teknik servisi kullandığı yedek parçalar içinde en az bir yıl garanti vermektedir. Bosh servisi bu hizmeti tercih edenler için hem müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmak için hem de müşteri memnuniyetini arttırmak adına, ara vermeden bütün çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir. Daima müşteri memnuniyetini esas almakta olan bosch firması görevlerini yaparken müşterilerin önünde yaparak bu sayede yüksek güvenle, bu sektöründe ileri gelenlerinden olmuştur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık