DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Yalçın Dekorasyon Büyümeye Devam Ediyor

6 Mayıs 2015 Ekleme Saati: 13:49
1.907 kez görüntülendi

Yalçın Dekorasyon Büyümeye Devam Ediyor

Yalçın Dekorasyondan Boyacılara sezonun ilk semineri.

Karapınar’da yılların tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile İnşaat sektöründe hizmet veren Yalçın Dekorasyon, Hizmet ağını geliştirmeye devam ediyor. 1994 yılında babası Fatih Nadir Yalçın’ın yanında Boyacılık ile işe başlayan Yalçın Dekorasyon işletme sahibi Hakan Yalçın 2005 yılında Reşadiye mahallesinde açmış olduğu boyacılık ve boya satışı ile işe başladı. Her geçen gün kendini yenilemeye çalışan Hakan Yalçın, 2006 yılında Hacı Ömerli Mahallesi Gülcü sokakta daha geniş bir işyerinde hizmetine devam etti. Boyacılığım yanı sıra alçı dekor işine de giren Yalçın Dekorasyon, 2009 yılında Konya caddesi üzerinde 42 metrekare alanda kendi mülkiyetleri üzerinde hizmet vermeye devam etti. Boyacılığın yanı sıra İnşaat malzemeleri ve İnşaata yapım ilerine de giren Yalçın dekorasyon, 2014 yılında Hacı Ömerli Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu caddesi üzerinde yeni almış oldukları 120+120=240 metre kare işyerlerinde Anahtar teslimi inşaat işlerine de girdiler. İnşaat alanında yapımından hafriyatına kadar her türlüişini takip eden Yalçın Dekorasyon, gelişimine devam ediyor.

İstikrarlı bir şekilde gelişimini yürüten Yalçın Dekorasyon, çalıştığı firma yetkililerinden uzman kişileri Karapınar’a davet ederek inşaat ve boya üzerinde hizmet veren tüm meslektaşlarına seminerler verdirdi.Yalçın Dekorasyondan Boyacılara sezonun ilk semineri 700

Geçtiğimiz günlerde hizmete giren Ramazan Kurtay’a ait olan Bab-ı Lezzet lokantasında DÜFA yetkililerini Karapınar’da misafir eden Hakan Yalçın, meslektaşlarını da davet ederek akşam yemeğinde bir araya geldiler.

DÜFA Konya Bölge Müdürü Yasin Demir ve DÜFA direkt satışlar müdürü M. Ertan Şafak’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde, boya ustalarına seminer verildi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık