DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

100 Yıl Beyzade de yaka Kimlik Kartı

25 Haziran 2015 Ekleme Saati: 12:58
2.879 kez görüntülendi

100 Yıl Beyzade de yaka Kimlik Kartı

100 yıl Beyzade Lokantasında çalışan personelin yakasında takılı olan Yaka Kimlik Kartı (ID kart), halk tarafından takdir ediliyor. Çalışan personele ismen hitap edebildikleri için mutlu olduğunu söyleyen müşteriler, “Aslında yaka kimlik kartı çok güzel bir uygulama. İnsanlara en güzel gelen hitap şekli, birbirine ismen hitap etmektir. Hatta bu uygulamanın sade kurumsal çalışan yerlerde değil halk arasında da uygulanması güzel olur. İşyeri sahiplerini bu uygulamalarından dolayı tebrik ediyoruz. Karapınar’ın ufkunun açılmasında katkı sağlayan herkesten Allah razı olsun” dediler.

100 yıl Beyzade Lokantasında hizmet veren ve damak tadı denince akla gelen Urfa’dan ilçemize gelen Urfa’lı aşçılar Aziz Bağlamış ve Mustafa Ökenek ise, Karapınar halkının damak zevkinden anladığını söylediler. Urfa’lı ustalar, “Yıllardır insanların damak zevkine hitap ediyoruz. Bazı insanlar yemeği sadece karın doyurmak için yer. Ama Karapınar halkının Damak kültürü gerçekten çok yüksek. Yemekten da kaliteden de anlıyorlar. En güzel hizmeti verebilmek adına malzemelerimizi bile seçerek alıyoruz. Karapınar hizmetin en güzeline layık” dediler

100 yıl Beyzade Lokantasında çalışan personelin yakasında takılı olan Yaka Kimlik Kartı 1 100 yıl Beyzade Lokantasında çalışan personelin yakasında takılı olan Yaka Kimlik Kartı

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. ali dedi ki:

    eleştirmeye gelince herşeyi eleştirion birini övecen ya hemen abartıon ne yapıp yağlayacağını şaşırıon. sanki türkiyede ilk kez yaka kartı kullanıldı. yazıklar olsun senin gibi körü körüne muhalif işine gelenin yalakası gazetecilere(kendini gazeteci sananlara)

  2. okuyucu okuyucu dedi ki:

    Bu mesleğin en hassas yeridir adam olana da, adam gibi olana da aynı değeri vermek. Yorumunuzu tebessüm ile okudum. Okuyucularımında bu tebessüme vesile olan yorumdan mahrum kalmasını istemedim.

Yukarı Çık