DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

100 Yıl Beyzade Hizmete Başladı

16 Haziran 2015 Ekleme Saati: 04:44
2.134 kez görüntülendi

100 Yıl Beyzade Hizmete Başladı

Yaklaşık 3 aydır restore çalışmaları nedeni ile hizmet dışı kalan 100. Yıl Atatürk parkı, Nisan ayı içerisinde yapılan İhale ile İsmail Akkaya’da kalmış ve Beyzade unvanı ile hizmete başlamıştır. Açılışı yapılarak hizmete giren Beyzade Et, Izgara çeşitleri halka hizmet vermeye başladı. Açılışında Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü Ertaş Tüfekçi, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Ak Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan, Sivil Toplum Örgüt Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçemizde her geçen gün sayısı artan biri diğerinden değerli lokanta ve tesisler açılmaktadır diyerek sözlerine başlayan İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım, “Karapınar artık gelişmekte olan ve çevre ilçelerden daha hızlı gelişen bir şehirdir. İşyerinin sahiplerine ve halkımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Daha sonra söz alan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Karapınar Belediyesi tarafından restore edilen ve işletme sahipleri taralından çok güzel şekilde hizmete hazırlanan müessemizde, işletme sahiplerine hayırlı kazanlar diliyorum” dedi.

İlçe Müftüsünün dua etmesi ve kurbanın kesilmesi ile hizmete giren Beyzade tesislerinde ikram ile program son bnuldu.

100 yıl açılış 1 100 yıl açılış 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık