DOLAR: 3.84 TL
EURO: 4.52 TL

75, ilkokulu Yılsonu Etkinlikleri

10 Haziran 2015 Ekleme Saati: 22:07
868 kez görüntülendi

75, ilkokulu Yılsonu Etkinlikleri
  1. Yıl İlkokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Karapınar 75. Yıl ilkokul tarafından 2014/2015 eğitim ve öğretim yılı, yılsonu etkinlikleri düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Okul Müdürü Ahmet Metiner, Öğretmenler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda açılış konuşmasını Okul Müdürü Ahmet Metiner yaptı.

Katılımcılara hoş geldiniz diyerek teşekkür eden Metiner, sözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami sağdıç’a bıraktı. Öğrencilerin yılsonu karnelerinin, çocuklardan daha önemli olmadığını söyleyen sağdıç, “Çocuklarımızın karnesindeki notlar sadece yıl boyu gösterdikleri performansın notudur. Karnesi zayıf olan öğrencilerin velilerinin çocuklara hoşgörülü davranarak bir sene sonraki eğitim yılında daha başarılı olmaları için teşvik etmeleri gerekir” dedi.

Daha sonra öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan, şiir, skeç, halk oyunu ve danslar ile izleyicilere neşeli dakikalar yaşatıldı.75 yıl yılsonu etkinliği 2015 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık